baneris leidinys

sviesa_tiesaŠakių kultūros centre vyksta jubiliejinio III neformalaus plenero „Šviesa – Tiesa“ darbų paroda. Vienas iš plenero organizatorių, menininkas Mindaugas Pauliukas šį plenerą kokybine prasme įvardija kaip geriausią.

Be M. Pauliuko (Kaunas- Jurbarkas, tapyba menotyra) eksponuojami ir žinomų menininkų Romano Averincevo (Veiveriai, tapyba) bei Manto Maziliausko (Vilnius, tapyba, architektūra) vasarą Kudirkos Naumiestyje vykusio plenero metu sukurti darbai. „Padarėme kilnojamą, intriguojančią ir estetišką parodą, kurią dar galima apžiūrėti iki 30 dienos“, - tikino M. Pauliukas. Prieš tai ekspozicija buvo pristatyta Marijampolėje, Griškabūdyje, galvojama vežti ir į Jurbarką.

Pasak M. Pauliuko, nereikia sakyti, kad paprastas žmogus nesupranta meno. „Kaip bebūtų keista, visiems labiausiai patinka Manto darbai, kuriuose abstraktus vaizdas, iki galo neišsakyta mintis, nors statistiškai tai labiau patinka tik 15 proc. žmonių. Pas mus šie stereotipai griaunami. Tai atradimas“, - tikino plenero organizatorius. Jis visus norinčius kviečia aplankyti parodą, apžiūrėti darbus. Be to, menininkas viliasi, kad „Šviesa – Tiesa“ Kudirkos Naumiestyje nenunyks ir bus galimybė organizuoti plenerą ir ateinančiais metais. „Kokybine prasme paskutinis, trečiasis, pleneras - geriausias. Aiškiai išsikristalizavę darbai, kontekstas, ryšys. Tikrai bandyta išeiti iš savęs“,  - apie darbus kalbėjo M. Pauliukas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos