baneris leidinys

caritas_zvakeNuo pirmojo Advento sekmadienio (gruodžio 2 dienos) iki Kūčių, jau penkioliktus metus iš eilės, vyksta tradicinė adventinė Lietuvos „Caritas“ ir vyskupijų „Caritas“ centrų organizuojama paramos akcija „Gerumas mus vienija“. Jos metu visose Lietuvos parapijose platinamos žvakelės, kurias įsigiję žmonės paremia tuos, kuriems labiausiai reikia pagalbos.

Nuotr. Įsigydami „Carito“ žvakelę jūs prisidedate prie adventinės paramos akcijos „Gerumas mus vienija“.

Pasak Šakių Šv.Jono Krikštytojo bažnyčios klebono Sigito Matusevičiaus, tai graži ir kilni iniciatyva, skatinanti visuomenės solidarumą su vargingiausiais jos nariais. Įsigydami rankų darbo „Carito” žvakeles jūs paremsite tuos, kuriems labiausiai reikia jūsų pagalbos. Šias žvakeles Vilniuje  gamina žmonės, kuriems darbas šiose dirbtuvėse yra lyg antras šansas pradėti savo gyvenimą iš naujo. Pradėti kitaip, užsidirbti pragyvenimui savo rankomis. Tai žmonės, patyrę daugybę sunkumų ir perėję tamsą. Gyvenę gatvėje ir kentę nuo priklausomybės, patyrę smurtą, o gal smurtavę patys, nakvynės namų gyventojai, ilgai negalintys susirasti darbo ir visi tie, kuriems reikia dar vienos progos pradėti viską iš pradžių. Daryti šias žvakeles – tai dėlioti savo gyvenimą po dalelę su didele kantrybe, su viltimi, su tikėjimu.
 
„Gerumas mus vienija“ žvakeles mūsų rajono gyventojai už auką gali įsigyti Šakių Šv.Jono Krikštytojo bažnyčioje kiekvieną Advento sekmadienį prieš Šv.Mišias arba po jų. Kiekviena įsigyta „Carito“ žvakelė yra aukos ir pagalbos vienas kitam simbolis. Be to, nuo seno deganti žvakės ugnis buvo tikėjimo, šeimos vienybės, bendrystės su kitais žmonėmis ženklas. Akcijos metu surinktos lėšos bus skiriamos veikloms, vykdomoms visus metus, finansuoti ir įvairiems gerumo darbams atlikti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos