baneris leidinys

muzikine_kalveGruodžio 1 dieną Šakių kultūros centras sausakimšas – scenoje Moterų veiklos klubo devintasis  kasmetinis renginys „Muzikinė kalvė“. Šįsyk veiklios rajono moterys nutarė pristatyti žiūrovams net 33 muzikalius, įvairiausiais instrumentais grojančius, šakiečius. Taip toliau tęsiamas savotiškas švietėjiškas edukacinis projektas.

Nuotr. Evaldui Rageliui scenoje teko nelengva užduotis – jis norom nenorom turėjo susitapatinti su čigonu, vagiančiu Povilo Meškėlos dainas.

Pasak Moterų veiklos klubo valdybos pirmininkės Kristinos Geršvaltaitienės, klubo tikslas parodyti, kiek mūsų krašte yra talentingų ir geranoriškų žmonių. Šiemet scenoje, taip jau sutapo, pasirodė vien tik vyrai. „Talentingų vyrų rajone radome tiek, kad ne visus viename renginyje galėjome parodyti“, - pasakojo K.Geršvaltaitienė, patikinusi, kad nei vieno dalyvio pasirodyti scenoje įkalbinėti nereikėjo, visi mielai sutiko atvykti ir pagroti. Įspūdingai čia pasirodė ir rajono kalvių kalvis Regimantas Stanaitis, ne atsitiktinai parinktos dekoracijų spalvos – raudona ir juoda, susietos su kalvės žaizdro ugnimi ir suodžiais.
 
Iš anksto išgraibstyti bilietai, kurių pardavime jau keletą metų iš eilės neįmanoma gauti, rodo, kad mūsų moterų renginiai tikrai išskirtiniai, kad jie mėgiami, vertinami, palaikomi. Apie juos dar ilgai kalbama. Daugelis šakiečių tikriausiai jau neįsivaizduoja gruodžio mėnesio be kasmetinių Moterų veiklos klubo renginių, kuriuos drąsiai galima pavadinti topiniais. Ir ne tik todėl, kad juose pasirodo koks nors žymus Lietuvos atlikėjas, bet todėl, kad čia visada daug juoko, šilumos ir gerų emocijų.

Šiais metais Moterų veiklos klubo renginyje dalyvavo garsus roko dainininkas Povilas Meškėla. Tai nebuvo šio renginio vinis. Ir ne todėl, kad buvo techninių trikdžių. Tiesiog visi pasirodymai buvo be galo įspūdingi. Kai kuriuos instrumentus, tokius kaip dūdmaišis ar havajietiški būgnai, žiūrovai pamatė ir išgirdo pirmą kartą. Renginio pabaigoje šakiečių laukė dar viena staigmena – scenoje pirmą kartą uždainavo ir mūsų kraštietis Seimo narys Mindaugas Bastys.

Moterų veiklos klubo valdybos pirmininkės teigimu, mūsų moterys idėjų turi dar dešimčiai metų, kad tik kas duotų jėgų ir laiko.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos