baneris leidinys

voreviciusPalydint paskutinę rudens dieną praėjusį penktadienį Šakių Rotušėje artimųjų, draugų ir meno mylėtojų apsuptyje buvo atidaryta nauja mokytojo, menininko Algimanto Vorevičiaus tapybos darbų paroda „Toligražu“.  

Nuotr. Praėjusį penktadienį Rotušės fojė buvo atidaryta nauja A. Vorevičiaus tapybos darbų paroda.

Šakių Rotušės fojė eksponuojama dar viena ir visiškai nauja menininko A. Vorevičiaus paroda „Toligražu“. Naujuose tapybos darbuose tarsi penkiais etapais įprasmintos temos: seni daiktai, tirpstantys šešėliai, saldumynų šulinys, šilta sala bei raudonas krantas.  

Parodos atidarymo akimirką menininkas kiek juokaudamas padėkojo savivaldybės Kultūros ir turizmo skyriaus specialistei Aurelijai Papievienei už tai, kad tik prieš pusantro mėnesio sužinojo apie turėsiančią įvykti jo parodą. „Jeigu ne paroda, tai iš viso nieko nebūčiau sukūręs“,- linksmai nusiteikęs kalbėjo A. Vorevičius. Gausiai susirinkusių artimųjų, bičiulių ir meno mylėtojų būryje parodos autorius pasidžiaugė, kad tą pačią dieną tik skirtingose vietose eksponuojami ne tik jo, bet ir  mylimos dukters darbai. „Šiaip žinau, jūs džiaugiatės, kad aš esu - aš džiaugiuosi, kad jūs esate. Apsikabinkime ir eikit gert arbatos. Ačiū visiems“, - netuščiažodžiaudamas susirinkusiaisiais pasidžiaugė A. Vorevičius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos