baneris leidinys

neigalieji2Praėjusį trečiadienį Šakių kultūros centre buvo minima Tarptautinė neįgaliųjų žmonių diena. Susirinkusieji pasidalijo džiaugsmais ir rūpesčiais, išklausė palinkėjimus, grožėjosi menine programa.

Nuotr. Į Neįgaliųjų dienos paminėjimą susirinko gausus būrys žmonių, kurie džiaugėsi buvimu kartu bei jiems dovanotu renginiu.

Renginio metu buvo išsakyta daugybė padrąsinančių ir gražių žodžių, skatinančių nepalūžti, nepasiduoti. Visgi, kaip pastebėjo vicemerė Rima Rauktienė, dažnai negalia sunkesnė ne pačiam neįgaliajam, o šalia esančiam. Viena iš renginio vedėjų Stasė Vasaitienė atkreipė dėmesį, kad neįgalusis toks pat, kaip ir kiti, dažnai šalia esančius netgi pralenkiantis meniniais gabumais, veiklumu, sugebėjimu ir noru padėti kitam. „Kartais atrodo, kad neįgalus žmogus nieko vertas, bet kokius darbus kuria neįgaliųjų rankos... Mes esame lygūs dainoje, šokyje“, - kalbėjo S. Vasaitienė.
 
Šakių ligoninės vyriausiasis gydytojas Algirdas Klimaitis ragino šią dieną įvardinti kaip naujo apmąstymo, suvokimo pradžia. Sveikinimo žodžius taip pat išsakė Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė, Šakių seniūnas Alfonsas Jakas.

Po sveikinimų koncertavo Šakių „Varpo“ vidurinės mokyklos mergių vokalinis ansamblis, spektaklį dovanojo „Zanavykų teatras“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos