baneris leidinys

muziejus_zanavykuPraėjusį penktadienį Zanavykų krašto muziejus savo bičiulius, draugus bei rėmėjus pakvietė į padėkos vakarą „Ačiū, kad esi“.

Nuotr. Muziejaus direktorius Vidmantas Dėdynas ir etnografė Rima Vasaitienė dėkojo visiems, palaikantiems bei paremiantiems muziejaus veiklą.

Šie metai – Muziejų metai. Jų pagrindinis tikslas – atkreipti valstybės ir visuomenės dėmesį į muziejų vykdomą misiją saugoti kultūros ir istorijos vertybes bei šviesią visuomenę. Tačiau Zanavykų krašto muziejus ne tik šiais metais siekė būti išskirtinis. Ten nuolat vykdoma edukacinė veikla, organizuojamos parodos ir stengiamasi būti patraukliais įvairaus amžiaus lankytojams. Visgi tokio pobūdžio padėkos vakaras muziejuje surengtas pirmą kartą. Organizatoriai kvietė pabūti kartu, pasiklausyti Edgaro Pilypaičio ir Vismantės Vasaitytės atliekamų dainų. Renginio vedėja ir muziejaus etnografė Rima Vasaitienė atkreipė dėmesį, kad ypač Advento laikotarpiu ateina laikas geriems darbams ir žodžiams, užuojautai, supratimui ir.. padėkai. Būtent toks ir buvo vakaro tikslas – padėkoti muziejaus veiklą remiantiems, palaikantiems, padedantiems. Tai ir ūkininkai, ir verslininkai, ir valdžios, žiniasklaidos atstovai. Be tokių žmonių tam tikra muziejaus veikla būtų tiesiog neįmanoma. Jiems buvo išdalintos specialios padėkos statulėlės. Žinoma, viskas prasideda nuo muziejaus darbuotojų entuziazmo, minčių. Jei nebūtų jų, nereikėtų ir rėmėjų... Tad ačiū, kad esame šalia vieni kitų...

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos