baneris leidinys

bielskienePraėjusią savaitę Kaune vyko Kauno regiono „Maisto banko“ padėkos – labdaros popietė, kurioje Padėkos raštas įteiktas ir Šakių socialinių paslaugų centro direktorei Vilmai Bielskienei.

Nuotr. V. Bielskienė (kairėje) džiaugėsi „Maisto banko“ Kauno skyriaus vadovės K. Puidaitės (centre) skirta padėka bei dėmesiu.

Direktorei padėka skirta už iniciatyvą įgyvendinant „Maisto banko“ projektus, už pagalbą sunkiai gyvenantiems asmenims. Gražiausius linkėjimus, padėkos žodžius išsakė labdaros paramos fondo „Maisto bankas“ Kauno skyriaus vadovė Karolina Puidaitė.

Nors Socialinių paslaugų centras su „Maisto banku“ bendradarbiauja nuo 2009 metų, šiais metais tai tapo neatsiejama centro darbo dalimi. V. Bielskienė vos spėja vardyti, kiek paramos gavo vien pastaruoju metu – keli maišai bulvių, kuriuos išdalijo seneliams, 50 dėžių „Lukšių pieninės“ sūrelių, kuriuos paskirstė Dienos centrams. Nekalbant apie tai, kad pasirašius sutartį su prekybos centru „Iki“ kiekvieną dieną paimami besibaigiančio galiojimo produktai, kurie taip pat išdalijami vargstantiesiems. Be to, centro direktorė džiaugiasi, kad vis glaudesni ryšiai užsimezga su „Lukšių pienine“, kurie noriai remia savo produkcija. Be 20 dėžių sūrelių praėjusią savaitę centras gavo po 10 dėžių kondensuoto pieno ir kremo „Rududu“. Šie produktai taip pat jau pasiekė Dienos centrus. Pasak V. Bielskienės, kai įsitrauki į tokią veiklą ir matai lamingesnius žmones, tiesiog negali sustoti, tad bendradarbiavimas su „Maisto banku“ bei labdaringa veikla tęsis ir toliau.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos