baneris leidinys

daromBalandžio 16-17 dienomis visoje Lietuvoje planuojama akcija „Darom 2010“, kurios pagrindinis tikslas - skatinti Lietuvos gyventojų ekologinį  mąstymą, pilietiškumą, socialinį aktyvumą, stiprinti vietines bendruomenes ir žmonių lygiavertiškumo suvokimą. Akcijoje planuoja dalyvauti nemažas būrys rajono gyventojų.

Šakių rajono Ūkio skyriaus vyresnioji specialistė ir akcijos koordinatorė Asta Cikanienė teigė, kad paskutiniais seniūnų pateiktais duomenimis akcijoje „Darom 2010“ jau planuoja dalyvauti apie 4000 rajono gyventojų. Akcijos metu bus tvarkomos visuomeninės teritorijos, parkai, pamiškės. Šiais metais akcija išskirtinė tuo, kad rajono gyventojai atliekas rūšiuos. A. Cikanienė aiškino, kad buvo svarstomos galimybės, kaip atliekas pigiau išvežti į Marijampolės regioninį sąvartyną. Todėl nuspręsta rūšiuoti plastiką, kuris keliaus kaip antrinė žaliava, įvairius šapus ir lapus sutvarkys seniūnijos, o kitos šiukšlės bus vežamos į sąvartyną. Transporto išlaidos bus apmokamos iš savivaldybės lėšų, o Marijampolėje atliekos bus sutvarkomos nemokamai.
 
A. Cikanienė teigė, kad su tvarkaraščiais bei nurodytomis vietomis, kurios bus tvarkomos, galima susipažinti savivaldybės interneto svetainėje (www.sakiai.lt) ir „Darom 2010“ tinklalapyje (www.mesdarom.lt). Pasak akcijos koordinatorės yra laukiami visi norintieji prisidėti prie aplinkos tvarkymo.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos