baneris leidinys

sodra194 proc. klientų teigiamai vertina teritorinių "Sodros" skyrių darbą. Tai nustatyta remiantis 2009 m. visuose "Sodros" teritoriniuose skyriuose vykdytos anoniminės klientų apklausos rezultatais. Per visus metus apklausoje dalyvavo 7196 klientai, kurie vertino "Sodros" darbą pildydami 14-os klausimų anketą.

Apie 94 proc. respondentų pripažino, kad jiems buvo suteikta visa informacija, dėl kurios kreipėsi, o pateikti klausimai buvo išspręsti kvalifikuotai ir operatyviai.

Apklausos analizė parodė, jog svarbiausias informacijos apie "Sodros" teikiamas paslaugas gavimo kanalas išlieka tiesioginis kontaktas - daugiau nei trečdalis klientų informaciją pageidauja gauti konsultuodamiesi su "Sodros" specialistu.
 
Penktadalis visų respondentų informaciją randa "Sodros" interneto svetainėje. 13 proc. apklaustųjų socialiniu draudimu domėjosi paskambinę informaciniu telefono numeriu. Tokia pati dalis klientų informacijos ieškojo žiniasklaidoje. Kiek mažiau apklaustųjų klientų apie socialinio draudimo naujoves pageidauja sužinoti "Sodros" lankstinukuose ir skrajutėse, "Sodros" skelbimų lentose ir informaciniuose segtuvuose ar elektroniniu paštu.

Remiantis gautais duomenimis, daugiausiai "Sodroje" klientai lankėsi dėl pensijų ir pašalpų skyrimo bei mokėjimo. Kiek mažiau buvo kreiptasi dėl pažymų ar informacijos gavimo, valstybinio socialinio draudimo pranešimų pateikimo ir kitų priežasčių.

Palyginti su 2008 m. atliktos apklausos rezultatais, pernai klientai geriau įvertino sudarytas sąlygas asmenims su negalia ar atvykusiems su mažais vaikais, klientų aptarnavimą eilės tvarka, aptarnavimo trukmę, darbuotojų kvalifikaciją sprendžiant klientams aktualius klausimus, "Sodros" administravimo įstaigų darbo laiką.

ELTA ir „Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos