baneris leidinys

litaiSkirta 27,4 mln. litų parama neįgaliųjų užimtumui skatinti. Už šiuos pinigus bus teikiamos profesinės reabilitacijos paslaugos: bus įvertinti jų profesiniai gebėjimai, suteiktos profesinio orientavimo ir konsultavimo paslaugos ir teikiama pagalba įsidarbinant.

Neįgalieji galės dalyvauti specialiose programose, įgyti naujų ir tobulinti turimus darbinius įgūdžius, o tai padidins jų galimybes konkuruoti darbo rinkoje, padės lengviau susirasti darbą, atitinkantį jų sveikatos būklę.

Projekto "Parama neįgaliesiems" dalyviams bus teikiamos maitinimo ir apgyvendinimo paslaugos, kompensuojamos kelionės išlaidos iki paslaugas teikiančios įstaigos. Be to, taip bus sudarytos galimybės su neįgaliaisiais dirbsiantiems specialistams dalyvauti darbo rinkoje ir jų profesiniam užimtumui plėsti, teigiama pranešime spaudai.
 
Tikimasi, kad šiame projekte dalyvaus daugiau kaip 1100 negalią turinčių žmonių ir daugiau nei 40 proc. jo dalyvių savarankiškai įsidarbins per pirmuosius 6 mėnesius po dalyvavimo minėtame projekte.

Projekto metu keturiasdešimt vienos teritorinės darbo biržos darbuotojų kartu su negalią turinčiais žmonėmis sudarys individualų profesinės reabilitacijos planą, nukreips juos į profesinės reabilitacijos paslaugas teikiančias įstaigas. Darbo biržos teritoriniai skyriai taip pat stebės, ar kokybiškai yra teikiamos profesinės reabilitacijos programoje numatytos paslaugos, prižiūrės, kaip žmonės dalyvauja šiose programose, iškilus klausimams juos konsultuos, teiks informaciją.

Projektą "Parama neįgaliesiems" parengė ir įgyvendins Lietuvos darbo birža. Preliminari jo vertė - iki 27,4 mln. litų, iš kurių 19,7 mln. litų yra Europos socialinio fondo lėšos.

ELTA ir „Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos