baneris leidinys

pinigai1Marijampolės visuomenės sveikatos centras teigia, kad yra gyventojų, kurie, susidūrę su korupcija, nežino į ką kreiptis, kokiu būdu apie tai pranešti. Kita problema – daugelis žmonių smerkia imančius kyšius, bet pateisina tuos, kurie juos duoda.

Pasak Marijampolės visuomenės sveikatos centro vyr. specialistės ryšiams su visuomene Daivos Klimavičienės, visuomenės nuostatos po truputį keičiasi, netolerancija korupcijai didėja. Asmenys, kurie suvokia, kad keldami į viešumą korupcinius nusikaltimus gina ne tik savo teises ir įsitikinimus, bet ir kitų visuomenės narių interesus, drąsiai informuoja atitinkamas tarnybas apie žinomus korupcijos atvejus.

Žmonės taikstosi su korupcija, kai jos neatpažįsta arba laiko šį reiškinį savaime suprantamu dalyku. Paprastai korupcija suvokiama kaip piktnaudžiavimas patikėta galia siekiant asmeninės naudos. Korupcija pasireiškia tiek viešajame, tiek privačiame sektoriuose. Dažniausiai pasitaikantys nusikaltimai: kyšininkavimas, papirkimas, piktnaudžiavimas tarnybine padėtimi ir tarnybinių pareigų neatlikimas.
 
Apie Valstybinės visuomenės sveikatos priežiūros tarnybos prie Sveikatos apsaugos ministerijos ar jai pavaldžių visuomenės sveikatos priežiūros įstaigų darbuotojų neteisėtus veiksmus prašome pranešti tel. (8 5) 2778036 arba el. paštu: antikorupcija {@} vvspt.lt.  Anonimiškumas garantuojamas.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos