baneris leidinys

kubiliusPremjeras Andrius Kubilius sąžiningu keliu dalyvauti rinkimuose ir stengtis patekti į politiką laiko dalyvavimą politinėse partijose.

"Partijų skiriamasis bruožas nuo kitų bendruomeninių visuomeninių organizacijų, besirūpinančių įvairiais socialiniais ar labdaros reikalais, yra tai, kad partijų pagrindinis tikslas yra dalyvauti rinkimuose ir įtikinti rinkėjus, kad jos gali geriau už konkurentus spręsti vienas ar kitas miesto ar valstybės problemas. Todėl tos organizacijos, kurios kuriamos tikslingai tik dalyvauti rinkimuose, turėtų būti partijomis", - teigė A. Kubilius trečiadienį.

Artėjant savivaldos rinkimams daugėja visuomeninių organizacijų, neslepiančių ketinimų juose dalyvauti. Iš liberalcentristų pasitraukęs Artūras Zuokas yra įkūręs judėjimą "Taip", verslininkas, "Vičiūnų" grupės vadovas Visvaldas Matijošaitis - "Vieningą Kauną". Kaip teigiama žiniasklaidoje, šis judėjimas jungia ir tokius žmones kaip "Kauno grūdų" savininkas Tautvydas Barštys, roko grupės "Antis" lyderis architektas Algirdas Kaušpėdas.
 
"Mes ir spėjome, kad suteikimas ne vien partijoms, o ir privatiems asmenims ir visuomeninėms organizacijoms galimybių dalyvauti rinkimuose būtent panašiai ir baigsis. Manęs tai nestebina", - sakė Premjeras A. Kubilius.

Rinkimai į Savivaldybių tarybą yra numatomi kitų metų vasarį.

ELTA ir „Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos