baneris leidinys

kazemekaiteRugsėjo 20 dieną Marijampolėje vyko regiono plėtros tarybos posėdis, kuriame dalyvavo ir Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius. Pirmasis ir pagrindinis klausimas darbotvarkėje buvo Marijampolės regiono plėtros tarybos  pirmininko  rinkimai.

Nuotr. Marijampolės apskrities administracijos viršininkė Birutė Kažemėkaitė.

Šią vietą pretendavo užimti buvusi Marijampolės apskrities administracijos viršininkė Birutė Kažemėkaitė, tačiau savivaldybių atstovai regiono plėtros tarybos posėdyje atsisakė ją tvirtinti tarybos pirmininke. Kaip teigė rajono meras, ji nėra teisėta kandidatė, kadangi nėra įsigaliojusio vyriausybės sprendimo, pagal kurį ji būtų deleguojama į regiono plėtros tarybą - B.Kažemėkaitė neturi tarybos nario statuso. „Manau, kad į regiono plėtros tarybos pirmininko postą turėtų būti siūlomos bent dvi kandidatūros ir rinkimai vyktų slaptu balsavimu“, - pabrėžė J.Bertašius.
 
Regiono tarybos plėtros posėdis vyko pagal papildytą darbotvarkę. Buvo aptarti ir išspręsti aštuoni klausimai: dėl Marijampolės regiono projektų 2007-2013 metų laikotarpio sąrašų priemonei „Viešosios paskirties pastatų renovavimas regioniniu lygiu“ patikslinimo, dėl regiono projektų 2007 – 2010 metų laikotarpio sąrašo priemonei „Vandens telkinių būklės gerinimas“ patikslinimo, dėl regiono projektų  2007 – 2013 metų laikotarpio sąrašų priemonei „Prielaidų spartesnei ūkinės veiklos diversifikacijai kaimo vietovėse sudarymas“ patvirtinimo, dėl regiono plėtros plano 2006 – 2013 metams koregavimo, dėl atstovų į trišalę komisiją prie teritorinės darbo biržos skyrimo, dėl susipažinimo su ES sveikatos projektais, dėl kvietimo dalyvauti Kaliningrado srities Dūmos posėdyje ir dėl regiono projektų sąrašų sudarymo informacijos.

„Draugo” inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos