baneris leidinys

stomaSeimo narys Saulius Stoma raštu kreipėsi į Šakių rajono savivaldybę ir Marijampolės apskrities atliekų tvarkymo centrą, prašydamas iš naujo apsvarstyti šio rajono gyventojus papiktinusius komunalinių atliekų tvarkymo tarifus.

“Žiniasklaidoje pasirodė jau ne viena publikacija, be to, nuolat sulaukiu nusiskundimų iš pasipiktinusių Šakių rajono gyventojų. Jų teigimu, naujieji rajono valdžios patvirtinti komunalinių atliekų tvarkymo tarifai, tarkime, tipiškai šeimai, yra kone dvigubai didesni nei buvę iki šiol. Nepaisant to, kad kaina taip ženkliai kyla, prie nuosavų namų esantys šiukšlių konteineriai, kaip ir seniau, išvežami tik kartą per dvi savaites. Kitaip tariant, nors paslaugų kokybė nepagerėja, kaina smarkiai išauga tik todėl, kad dabar ji skaičiuojama ne nuo surinktų atliekų kiekio, o nuo gyventojų ar kvadratinių metrų skaičiaus”, - sako Seimo narys.

Atsižvelgdamas į gyventojų prašymus S. Stoma prašo iš naujo apsvarstyti komunalinių atliekų tvarkymo tarifus. “Gyventojai susirūpinę dėl išaugusių išlaidų. Jie prašo, kad atliekų tvarkymo tarifai ir toliau būtų nustatomi pagal senąją tvarką, skaičiuojant pagal surinktų atliekų kiekį. Taigi kreipiausi į atsakingas institucijas, prašydamas šį gyventojams naudingą siūlymą apsvarstyti Tarybos posėdyje”, - teigia parlamentaras.

ELTA ir „Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos