baneris leidinys

bendruomenesLapkričio 19 d. Vytauto Didžiojo universitete vykusioje konferencijoje „Nuo retorikos prie veiksmų, kuriant besimokančiąją visuomenę“ dalyvavo keturi Šakių bendruomenės centro atstovai: Rūta Mickaitienė, Zigmas Povilaitis, Onutė Rakauskienė ir Grina Šnirpūnienė.

Nuotr. Šakių bendruomenės centro asociacijos atstovai (iš kairės į dešinę) R.Mickaitienė, G.Šnirpūnienė ir O.Rakauskienė konferencijoje „Nuo retorikos prie veiksmų, kuriant besimokančiąją visuomenę“.

Konferencijoje savo pranešimus skaitė Vytauto Didžiojo universiteto profesorė  Margarita Teresevičienė, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos prezidentas Arūnas Bėkšta, Kvalifikacijų ir profesinio mokymo plėtros centro direktoriaus pavaduotojas fizikos mokslų daktaras Vincentas Dienys, Lietuvos suaugusiųjų švietimo asociacijos, Švietimo ministerijos atstovai, svečiai iš Moldovos, Ukrainos, Baltarusijos bei informacinių  technologijų dėka prisijungę respublikos švietimo centrai.

Konferencijos pabaigoje įvyko „Metų šauniausiųjų“ pagerbimas. Organizatoriai nuoširdžiai dėkojo už dalyvavimą Besimokančiųjų organizacijų konkurse. Komisija, nagrinėjusi gautas paraiškas, džiaugėsi, kad Lietuvoje mokosi ne tik pavieniai žmonės, bet ir organizacijos, siekdamos savo susikurtos vizijos.  Komisijos nariai pabrėžė, kad visi dalyvavusių organizacijų prisistatymai pasižymi optimizmu ir savo veiklos pasididžiavimu.
 
„Metų šauniausios besimokančios organizacijos“ vardas buvo suteiktas trims organizacijoms, neišskiriant prioritetinių vietų: Šakių bendruomenių centrų asociacijai, Telšių suaugusiųjų vidurinei mokyklai ir Širvintų rajono švietimo centrui. Jos apdovanotos diplomais ir suvenyrais, kuriuos įteikė  A.Bėkšta.

Šią žinią džiugiai sutiko visos rajono bendruomenės, nes gerosios patirties sklaida - pagrindinė Šakių bendruomenių centrų asociacijos varomoji jėga. Organizuojami mokymai, išvykos po šalies ir savo rajono bendruomenes, konferencijos, susitikimai, bendruomenių mugės leidžia įgyti patirties, kuri sėkmingai pritaikoma mūsų kraštiečių veikloje.

„Draugo“ inf.

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos