baneris leidinys

surasymasStatistikos departamentas praneša, kad e. surašymas pratęsiamas iki kovo 16 d. 24 val. Toks sprendimas priimtas atsižvelgiant į ypač aktyvų gyventojų dalyvavimą e. surašyme ir pačių gyventojų pageidavimus.

Vien kovo 12 d. e. būdu susirašė 67 tūkst. gyventojų, kovo 12-13 d. užfiksuotas rekordinis gyventojų, prisijungusių prie e. surašymo sistemos, skaičius - vidutiniškai 18 tūkst. per valandą.

E. surašymo lape asmens duomenys pildomi tik lietuviškais rašmenimis - padarius klaidą varde ar pavardėje, sistema asmens neatpažįsta.

Gyventojai turi susirašyti tuo adresu, kuriuo gyvena, net jei jis nesutampa su deklaruota gyvenamąja vieta. Tokiu atveju e. surašymo lape pateikiamą iš administracinių šaltinių užpildytą adresą reikia pakeisti į faktiškai gyvenamą.
 
Studentai susirašo toje vietovėje, kur gyvena studijų metu.

Prisijungus prie e. surašymo sistemos, reikia surašyti visus būsto gyventojus. Surašant namiškius, reikia žinoti jų asmens kodus. Kitiems namiškiams iš naujo jungtis prie sistemos savo vardu ir pildyti kito surašymo lapo nebereikia.

Norint pasižiūrėti ar patikslinti jau įvestus duomenis, jungtis prie e. surašymo lapo reikia tuo pačiu būdu ir tam pačiam asmeniui, kuris yra užpildęs e. surašymo lapą.

Statistikos departamentas užtikrina, kad surašymo metu surinkti duomenys yra konfidencialūs ir naudojami tik suvestinei statistinei informacijai rengti - jie nėra ir nebus perduodami jokiai kitai institucijai.

Surašymo klausimais gyventojai gali konsultuotis nemokamu tel. 8 800 01 418 (darbo dienomis 8-17 val.), po darbo valandų iki 21 val. - tel. (8 5) 236 4921, 236 4637.

ELTA ir „Draugo“ inf.

 

Comments are now closed for this entry

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos