baneris leidinys

jurgutieneRugpjūčio 24 - 26 dienomis Kėdainių rajone vyko jaunimo reikalų koordinatorių suvažiavimas „Koordinalizacija 2011 m.“. Jame darbine patirtimi dalijosi mūsų šalies bei Vokietijos jaunimo reikalų koordinatoriai.  
 
Nuotr. Šakių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorė D. Jurgutienė. 
 
Jau aštuntą kartą šalies jaunimo reikalų koordinatoriai suvažiuoja į specialų suvažiavimą. „Koordinalizacija 2011 m.“ šiemet vyko Kėdainių rajono Josvainių seniūnijos Kunionių kaime esančioje kaimo turizmo sodyboje „Medžiotojų svajonė“. Visų šalies savivaldybių jaunimo reikalų koordinatoriai šio renginio metu aptarė jaunimo politikoje vykstančius procesus, buvo išsakytos problemos, ieškomi jų sprendimai. Koordinatoriai pasikeitė patirtimi, numatomomis perspektyvomis ir aptarė planuojamus darbus jaunimo plėtros srityje. Apžvelgiant jaunimo politikoje vykstančius procesus, daug dėmesio buvo skirta atvirų erdvių plėtrai savivaldybėse. Atviros erdvės – tai jaunimo centrai, kuriuose gali burtis jauni žmonės ir be kažkokios konkrečios veiklos. Tokie centrai ypač populiarūs Vakarų Europos šalyse. Pasak Šakių rajono savivaldybės jaunimo reikalų koordinatorės D. Jurgutienės, apie atvirų erdvių įkūrimą galvojama ir Šakių rajone. „Galvoju, kad tai yra gerai. Tačiau atvirų erdvių veiklos vykdymui reikalingas žmogus, kuris dirbtų ir būtų, kaip ir jaunimo darbuotojas. Ten turėtų vykti įvairi veikla. Tad kol nėra etato, tol mes nieko negalime padaryti“,- kalbėjo  D. Jurgutienė. Vykusiame susitikime viešėję vokiečiai taip pat daug pasakojo apie jų šalyje veikiančias atviras erdves, jų tikslingumą jaunimo gyvenime. Taip pat daug buvo kalbama apie Vokietijoje įgyvendinamą jaunimo politiką.
 
Respublikiniame jaunimo reikalų koordinatorių susitikime buvo išrinkta nauja Nacionalinės jaunimo reikalų koordinatorių asociacijos valdyba, kurios nare kartu su dar penkiais kolegomis tapo ir D. Jurgutienė.

Savivaldybių jaunimo reikalų koordinatorių suvažiavimą kasmet organizuoja Jaunimo reikalų departamentas prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos ir Nacionalinė jaunimo reikalų koordinatorių asociacija.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos