baneris leidinys

tomasPrieš savaitę visą pasaulį sukrėtė žinia apie kruizinio laivo „Costa Concordia“ Italijoje katastrofą. Tarp daugiau nei 4 tūkst. keleivių buvo ir vienintelis turistas iš Lietuvos, kuris, kaip paaiškėjo, yra kilęs iš Šakių rajono.

Dabar Kaune gyvenantis 29-erių Tomas Romikaitis gali lengviau atsikvėpti, nes tragedija jau praeityje. Tačiau kai laivas pradėjo skęsti ir, kaip žiniasklaidai pasakojo pats Tomas, jame kilus panikai girdėjosi ir pagalbos šauksmai, ir maldos, jam prieš akis spėjo prabėgti visas gyvenimas. Dabar jau praeityje likęs vaizdinys, kai laive staiga užgeso šviesos ir pasigirdus dusliam garsui jis pradėjo svirti ant šono.

Lietuviui nepavyko susisiekti su ambasada ir sulaukti pagalbos. Vyriškis telefonu susisiekė su vyresniąja seserimi, kuri broliui persiuntė pinigų, kad šis turėtų už ką nusipirkti rūbų ir parvyktų į Lietuvą. Tomui, priešingai nei kai kuriems kitiems išsigelbėjusiems, pasisekė dar ir todėl, kad jis neprarado savo asmens dokumentų.

Šakių rajone gyvenanti T. Romikaičio mama Zina „Lietuvos rytui“ pasakojo, kad sūnus vis dar neatsigauna po patirto šoko. Be to, Italijoje sušalęs ir sušlapęs vyriškis grįžęs namo susirgo, nėjo į darbą.

Sausio 13 d. „Costa Concordia“ užplaukė ant povandeninių uolų netoli Italijos Džilijo salos. Kai į laivą ėmė veržtis vanduo, kapitonas Franco Schettino, nesulaukęs, kol bus evakuoti keleiviai, paliko laivą. Beveik neabejojama, kad katastrofos priežastis – kapitono neatsakingumas, kad per vėlai nurodė pasukti ir prabangus laivas priplaukė pernelyg arti salos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos