baneris leidinys

Praėjusį trečiadienį turizmo sodyboje „Kernavės bajorynė“ vyko šalies Vietos veiklos grupų (VVG) tinklo ataskaitinis  rinkiminis susirinkimas, į kurį atvyko atstovai iš 49 šalies VVG. Jame dalyvavo ir mūsų krašto VVG pirmininkas Algimantas Damijonaitis bei administratorė Ilma Žukauskienė. Šią konferenciją organizavo Širvintų rajono VVG pirmininkė Vita Janavičienė.

Renginio metu buvo pristatyta Viešųjų pirkimų metodika ir jos vykdymas, aptartas projektas „Vietos veiklos grupių partnerystės stiprinimas, dalijantis technine ir metodine pagalba“. Pranešimus skaitė Žemės ūkio ministerijos ir Viešųjų pirkimų tarnybos atstovai, Nacionalinės mokėjimo agentūros specialistai. Daug buvo kalbėta apie kaimo lūkesčius, apie 2014 – 2020 metų strategiją, kuri, priešingai nei 2007 – 2013 metų strategija, rems smulkiuosius šalies ūkininkus, finansuos projektus skatinančius jų produkcijos perdirbimui, rems ne vienos, o keleto kaimo bendruomenių bendrus projektus verslumo ir amatų vystymui.

Ataskaitinio rinkiminio susirinkimo metu buvo nuspręsta, kad reikalinga rotacija. Renkant naują pirmininką ir tarybą buvo pasiūlyti nauji kandidatai. Tarp keturių pretendentų į pirmininko postą buvo pasiūlyta ir mūsų regiono atstovė – Vilkaviškio krašto VVG pirmininkė Lina Kružinauskienė. Tačiau balsų dauguma nulėmė, kad į šį postą buvo išrinkta didelę darbo patirtį turinti Kauno regiono atstovė – Kaišiadorių rajono VVG pirmininkė Janina Augustinavičienė. Į dešimties narių tarybą buvo išrinkta po vieną atstovą iš kiekvieno šalies regiono. Marijampolės regionui atstovaus L.Kružinauskienė.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos