baneris leidinys

Darbo partijos vadovybė užvakar nustebino ne tik šalies gyventojus, bet ir savo bendrapartiečius. Iš Seimo pirmininko posto atsistatydino Darbo partijos narys Vydas Gedvilas, o iš vicepirmininko posto pasitraukė Vytautas Gapšys.

Dar praėjusį penktadienį V. Gedvilas Šakiuose buvo priimtas kaip Seimo pirmininkas, o jau po kelių dienų jo karjera Seime nusileido laipteliu žemiau: V. Gedvilas  kandidatuos į pirmojo Seimo vicepirmininko postą. Nors yra manančių, kad jis atsistatydino ne savo noru, buvęs Seimo pirmininkas oficialiai pareiškė tai padaręs iš solidarumo su V. Gapšiu. Seimo pirmininkės pareigas nuo šiol eis Loreta Graužinienė.

Šakių skyriaus atstovams šis bendrapartiečių žingsnis buvo staigmena. Trečiadienį partiniame tarybos susirinkime dalyvavęs Antanas Litvinas teigė, kad V. Gapšio sprendimas buvo tikėtinas, tačiau V. Gedvilo – visiškai ne. „Iš anksto tokie dalykai paprastai neskelbiami. Kad L. Graužinienė gerai atstovaus partijai – tikrai žinau, ji, kaip ir aš, partijoje yra nuo pirmųjų dienų. Na, o kaip jai seksis būti Seimo pirmininke – parodys laikas“,- kalbėjo A. Litvinas. Pasak jo, tarybos susirinkime vyko karštos diskusijos ir tokie partijos sprendimai toli gražu patiko ne visiems. „Vieni palaikė, kiti ne. Ar aš palaikau? Esu komandos žmogus, todėl palaikau. Priimtas sprendimas ir jo reikia laikytis“,- teigė A. Litvinas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Paieška

 

pazvelk1

sms
lt_ukis

f_drg

Videoreportažų archyvas

 

 
 
78

Reklama


188x376-lock

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

 

 

 

 

 

 
 
 
futbolas
 
 
paluobiai
 
 
 gustainiskiu namai
 
festivalis
 
 
musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos