baneris leidinys

Darbo partijos vadovybė užvakar nustebino ne tik šalies gyventojus, bet ir savo bendrapartiečius. Iš Seimo pirmininko posto atsistatydino Darbo partijos narys Vydas Gedvilas, o iš vicepirmininko posto pasitraukė Vytautas Gapšys.

Dar praėjusį penktadienį V. Gedvilas Šakiuose buvo priimtas kaip Seimo pirmininkas, o jau po kelių dienų jo karjera Seime nusileido laipteliu žemiau: V. Gedvilas  kandidatuos į pirmojo Seimo vicepirmininko postą. Nors yra manančių, kad jis atsistatydino ne savo noru, buvęs Seimo pirmininkas oficialiai pareiškė tai padaręs iš solidarumo su V. Gapšiu. Seimo pirmininkės pareigas nuo šiol eis Loreta Graužinienė.

Šakių skyriaus atstovams šis bendrapartiečių žingsnis buvo staigmena. Trečiadienį partiniame tarybos susirinkime dalyvavęs Antanas Litvinas teigė, kad V. Gapšio sprendimas buvo tikėtinas, tačiau V. Gedvilo – visiškai ne. „Iš anksto tokie dalykai paprastai neskelbiami. Kad L. Graužinienė gerai atstovaus partijai – tikrai žinau, ji, kaip ir aš, partijoje yra nuo pirmųjų dienų. Na, o kaip jai seksis būti Seimo pirmininke – parodys laikas“,- kalbėjo A. Litvinas. Pasak jo, tarybos susirinkime vyko karštos diskusijos ir tokie partijos sprendimai toli gražu patiko ne visiems. „Vieni palaikė, kiti ne. Ar aš palaikau? Esu komandos žmogus, todėl palaikau. Priimtas sprendimas ir jo reikia laikytis“,- teigė A. Litvinas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos