baneris leidinys

Nuo lapkričio 1 dienos pagal Kelių eismo taisykles ribojamas automobilių greitis, o vasarines padangas privaloma pasikeisti žieminėmis.
 
Vadovaujantis Kelių eismo taisyklių reikalavimais, nuo lapkričio 1 iki kovo 31 dienos lengvųjų automobilių, motociklų ir triračių greitis automagistralėse ribojamas iki 110 km/val., greitkeliuose – iki 100 km/val. Nuo lapkričio 10 dienos su vasarinėmis padangomis draudžiama eksploatuoti automobilius, kurių didžiausioji leidžiamoji masė ne didesnė kaip 3,5 t. Lengvųjų automobilių padangų protektoriaus rašto gylis turi būti ne mažesnis kaip 3 mm. Nuo lapkričio 1 dienos jau galima važinėti ir su dygliuotomis padangomis, tačiau jas naudojant, reikia prisiklijuoti specialų skiriamąjį ženklą.

Tamsiuoju paros metu ar esant blogam matomumui pėstieji ir dviratininkai privalo vilkėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais arba būti prie drabužių prisisegę kitiems eismo dalyviams matomoje vietoje atšvaitą. Vadeliotojai privalo dėvėti ryškiaspalvę liemenę su šviesą atspindinčiais elementais. Dviratis ir vežimas turi būti tinkamai pažymėti atšvaitais. Dviračio gale turi būti raudonas šviesos atšvaitas, iš abiejų šonų – oranžiniai šviesos atšvaitai arba kiti šviesą atspindintys elementai, pritvirtinti prie ratų stipinų. Važiuojant keliu tamsiuoju paros metu arba esant blogam matomumui, dviračio priekyje turi degti baltos šviesos žibintas, o dviračio gale – raudonos šviesos žibintas. Vadeliojamų vežimo ar rogių priekyje turi būti balti, iš šonų – oranžiniai, gale – raudoni šviesos atšvaitai, pritvirtinti gerai matomose vietose ir pažymintys kraštinius vežimo ar rogių gabaritus.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos