Pyktis užvirė kai pamačiau stende parašytą sporto centro baseino statyboms skirtą sumą, septyni milijonai, jiems ką su smegenimis viskas tvarkoje? Manau labai šauniai ruošiasi "praplauti" pinigėlius į savo bankelius, tik gal jau bent akivaizdžiai to visiems nerodytų. Na jei tokios sumos skiriamos baseinui tai reikės reikalauti, kad mūsų Gulbinų gatvėje įruoštų vaikams žaidimų aikštelę. Aikštelė būtina tai bent vaikai turėtų laisvalaikiu ką veikti ir nereikėtų eiti į miestelio centrą kur dažniausiai sporto aikštelės būna užimtos kitų.

Žinot ką bent nejuokinkit su savo išūkiu "Kuriame Lietuvos ateitį", kitą kartą dėkite tokį šūkį "Mokome kaip "praplauti" pinigus". Gėda, kaip mes galime kurti ateitį? Ką, vogdami ir skriausdami kitus?

Mes, keistuoliai, kai kurie, pyksta ant rusų ir sako: jie tokie, jie anokie, o pažvelkime į mus lietuvius, mes dar baisesni. Už menką žemės plotelį ponai ir gyvybę atimtų, svarbu kad tik atimtų. Labai gerai tikiu tie kurie viską atima iš paprastų žmonių ir yra tikri niekšai, ilgai neužtruks ateis ir jų atpildo laikas ir teisingumas bus... Kokią teisę turi valdžia švaistyti tokius pinigus į balą? Valdžia turi galvoti su smegenimis, o ne su kita vieta. Maxsimose žmonės stoviniuoja, ubagauja, renka "biedniasniems" maisto, o milijonai kažkur nuplaukia. Daugiau negali būti jokio maisto rinkimo, tie kas renka turi eiti prie savivaldybės ir ten reikalauti sušelpti.

Dabar sunkmetis ir negalima švaistyti milijonus, nes yra svarbesnių darbų ir dalykų už kuriuos bus tie pinigai pravartu. Gėda už Europos pinigus kanalizacijos šulinius statė, bet ir tai kur reikėjo neįstatė, matyti reikia primokėti, kad teisingai viską padarytų. Kanalizacija mūsų šeimai būtina, tačiau reikia eiti ir kiekvieną maldauti, pagalbos.

Šiais laikais paprastam žmogui sunku, valdžia švaisto pinigus, o pagalbos nenori suteikti. Dažniausiai atsako krizė ir pinigų nėra, o pinigai panaudojami saviems tikslams.

Šakiams baseino už milijonus tikrai nereikia, čia ne kurortas, geriau daugiau reikėjo skirti ligoninės remontui. Iš išorės remontuoja, o iš vidaus taip pat vertėtų remonto. Rašau, nes žinau, kad ne vienas man pritartų.

Pasakysiu vieną dalyką; jeigu šiame gyvenime žmogus semia pinigus "rėškučiais" tai kitame gyvenime maldaus išmaldos ištiesiąs rankas, tokia tiesa.

Valdžia privalo blaiviai mąstyti ir daryti tai kas būtina, už tai tikrai valdžią verta mylėti ir ja tikėti.

Vilma, Šakiai
 
Kalba netaisyta. Redakcija neatsako už rubrikos "Rėžk iš peties" straipsnių turinį.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos