Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
straipsnis 
blondineNaršau internete ir stebiuosi – beveik kiekviename laisvalaikio ar pramogų tinklalapyje randu kažką „blondiniško“. Susidomiu. Paieškos laukelyje įrašiusi žodį blondinė (blond), gaunu visą puokštę nuorodų: anekdotai apie blondines, blondinės už vairo, testas blondinėms, blondinių ledai, netgi blondinių sala! O kur dar straipsniai, kuriuose blondinių intelektu stipriai abejojama... Kodėl blondinės, o ne raudonplaukės ar brunetės? Pastarosios dažniausiai minimos kaip priešingas „reiškinys“ blondinėms, be jokių dviprasmiškų ar šypseną keliančių užuominų. Taigi, susimąstau – kuo gi tos blondinės kitokios? Ar plaukų spalva lemia daugiau nei tik išvaizdą?

Visuomenėje gyvuoja stereotipas, jog blondinės – kvailutės, naivios, „tuštutės“. Manau, visiems ne kartą teko girdėti pasakymą (o gal diagnozę?) – blondinė... Neretai šią frazę lydi atlaidus šypsnys ar ironijos gaidelė. Tokiu atveju kalbama ne tiek apie plaukų spalvą, kiek apie moters poelgius, būdą, savybes, intelektą. Kodėl visa tai įvardinama „blondiniškumu“? Argi gražių plaukų savininkės pasmerktos visais laikais kelti šypsenas? Ne. Interneto platybėse pavyko rasti, jog XVIII a. Paryžiuje gyveno šviesiaplaukė moteris Rosalie Duthe, kuri labai ilgai mąstydavo prieš atsakydama į klausimus. Štai todėl ir dabar ne itin protingais pasisakymais ar elgesiu pasižyminti moteris (tiesa, nepriklausomai nuo plaukų spalvos) neretai susilaukia komplimento „blondinė“. O kaipgi dėl tikrųjų šviesiaplaukių?

Narių vertinimas: 5 / 5

Žvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyviŽvaigždutė aktyvi
 
Ir koks gi velnias mane sugundė parašyti prašymą, įstoti į tą Pensininkų Partiją? Pasiskaitinėju rajoniniuose laikraščiuose, kad tie pensininkai gana aktyvūs. Gal todėl ir susigundžiau, sveikatėlei pagerėjus - pabendrauti bent su vienmečiais. O juk kartu dirbusių atradau, ir daug gėrybių sukūrusių savo darbščiomis rankomis, žmonių - pakalbinti panorau.

Juk buvęs "Taikos" kolūkis, net Druskininkų Sanatorijos "Eglė" dalininku buvo. O kokios galingos tada mūsų profsąjungos buvo? - skirdavo savo narėms gydomuosius kelialapius pailsėti, o į "Eglę" - vos paskambinus vietos atsirasdavo...

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 
Pyktis užvirė kai pamačiau stende parašytą sporto centro baseino statyboms skirtą sumą, septyni milijonai, jiems ką su smegenimis viskas tvarkoje? Manau labai šauniai ruošiasi "praplauti" pinigėlius į savo bankelius, tik gal jau bent akivaizdžiai to visiems nerodytų. Na jei tokios sumos skiriamos baseinui tai reikės reikalauti, kad mūsų Gulbinų gatvėje įruoštų vaikams žaidimų aikštelę. Aikštelė būtina tai bent vaikai turėtų laisvalaikiu ką veikti ir nereikėtų eiti į miestelio centrą kur dažniausiai sporto aikštelės būna užimtos kitų.

Žinot ką bent nejuokinkit su savo išūkiu "Kuriame Lietuvos ateitį", kitą kartą dėkite tokį šūkį "Mokome kaip "praplauti" pinigus". Gėda, kaip mes galime kurti ateitį? Ką, vogdami ir skriausdami kitus?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 
Septintą ryte ir aš praplėšiau akis. Raudonuoja bestijos, varvaliuoja nuo to kompo. Suklusau, kitame kambaryje Poviliukas irgi prasibudo:
- Sveikas begėdi Sekmadieni! Kaip aš jūsų nekenčiu, nors žmonėms poilsis, bet geriau jo nebūtų...
- Mama žino, kad niekas nedirba, tai ir baliavoja. Juk niekur nepaskambinsi ir nieko neprisišauksi - pagalbos!

Nustėrau. Įkišu pliką galvą į Poviliuko kambariuką, vis tikėdamasis, kad vaikis ne vienas.
- Poviliuk, ką čia mali iš ryto, vaikeli dar anksti, miegok.
- Rašau dienoraštį tėvuk, kaip ir tu. Tik aš garsiai diktuoju - man geriau taip.
- Gal nori, kad tavo dienoraštuką, į konkursą įdėčiau - Debesų svetainėje?

Narių vertinimas: 0 / 5

Žvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyviŽvaigždutė neaktyvi
 
Mano mieloji drauge,
 
Labai dėkui už laišką ir siuntinį. Muilą išpardaviau, sakau parsivežiau iš Amerikos naują vaistą. Gydo beveik nuo visų baisių ligų, net ir nuo to kiauliško gripo. Reikia tuo muiliuku nosies galiuką, ausį ir kairės kojos kulną patrinti, tai mačija. Tu nepatikėsi, vos nesuplėšė manęs. Po šimtinę už gabaliuką gavau. Jeigu galėsi tu vėl tokio pat atsiųsk. Čia biznis geresnis negu ekstrasensų, na tų kur rankom makaluoja. Sakai, jeigu nemačys, o ma juos bala. O jei nemačija, tai gal ne tuo galu patrynei arba netikėjai. Aš jau kalta neliksiu, nebijok.

Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos