baneris leidinys

pusinaitis luksiaiLiepos 24 d. į „Draugo“ redakciją kreipėsi lukšietis Kęstutis Pušinaitis, kuris skundėsi, jog seniūnija nešienauja aplink jo mamos namus esančių pakelių, o parko medžių šakos griūva ant sodyboje esančių elektros laidų.
 
Nuotr. Kęstutis Pušinaitis sako, kad yra ne kartą prašęs seniūno sutvarkyti svyrančius medžius ir nešienautas pakeles.
 
Prie Draugystės ir Parko gatvių sankirtos gyvenantis lukšietis sako, kad šį vasaros sezoną jau ne pirmą kartą prašo seniūno Vido Cikanos nušienauti pakelę - su jo sklypu besiribojančią seniūnijos teritoriją. Taip pat prašė seniūnijos pagalbos, kad padėtų apgenėti parko medžius, kurių šakos krenta ant elektros laidų, tačiau lig šiol niekas nėra sureagavęs į K. Pušinaičio prašymus.

„Aplink dvarą viskas išblizginta ir mūsų seniūnas pats tuo didžiuojasi, bet, pavažiavus nuo dvaro toliau, mes matome kitokį vaizdą“,- piktinosi lukšietis.

Anot pašnekovo, skaudžiausia, kad į jo prašymus niekas nereaguoja ir žolės auga kaip augusios. Paklaustas, ar kreipėsi į įmonę „Lesto“, kuri atsakinga už elektros laidų priežiūrą mūsų krašte, lukšietis atsako, kad kreipėsi, tačiau pastarieji jį nukreipė į seniūnijos darbuotojus. Pasak K. Pušinaičio, šalia dvaro esantį parką turi prižiūrėti seniūnija, tad ir svyrančių medžių šakas jie privalo patys pašalinti.

Paklaustas, kas dar jam trukdo gyventi ir gadina estetinį Lukšių vaizdą, K. Pušinaitis atsako, kad parko medžiai irgi baigia išvirsti ant per jį einančio tako. Pašnekovas rodė parko kampe stūksantį nudžiūvusį sausuolį, kuris, anot jo, tik laiko klausimas, kada nuvirs ant čia pat esančios gatvės.

Į seniūnui V. Cikanai pateiktus kaltinimus dėl netinkamai prižiūrimos aplinkos, šis atsako paprastai:

„Jūs apsidairykite ir pasižiūrėkite – ar Jums atrodo, kad Lukšiai nesutvarkyti? Aišku, gal ne visada seniūnijos darbuotojai spėja visur laiku, kadangi darbų yra daug – ir dvaro aplinka, ir miestelio centras, ir visi pakraščiai nušienauti, tačiau į apleistą miestelį Lukšiai tikrai nepanašūs.“

Išgirdęs K. Pušinaičio kaltinimus dėl neva nenušienautų pievų, seniūnas atsako, kad jos priklauso prie dvaro esančiam parkui, o jo teritorija nėra šienaujama, nes tai natūrali gamtos sukurta aplinka. Be to, V. Cikana nenorėjo kalbėti apie jį kaltinantį K. Pušinaitį, nes, pasak seniūno, tai žmogus, kurį visi Lukšiuose žino kaip neadekvataus elgesio asmenį, jam ne kartą yra kviesta policija. Todėl seniūnas mestų kaltinimų labai nesureikšmina, tačiau apie neva nenušienautas pakeles ir griūvančius medžius žadėjo pasidomėti.

„Tokie kaltinimai pasipylė dėl to, kad paprašiau Kęstučio nenešti šakų iš savo sodo ir neversti jų į parką. Jau ne vieną kartą teko seniūnijos vyrams važiuoti surinkti tų šiukšlių, kurias jis išvelka iš savo sodo“,- sakė seniūnas V. Cikana.

Nors seniūnas prižadėjo atkreipti dėmesį į augančias žoles bei griūvančius parko medžius, bet pirmiausia, anot jo, reikia išsiaiškinti, kam priklauso minėtoji teritorija, o tada spręsti klausimą, kam reikia ją šienauti ir prižiūrėti.
 
„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos