akcija2024 568px

reklama centreApie savaitę laiko V. Kudirkos gatvėje šalia miesto aikštės esančioje automobilių stovėjimo aikštelėje stovi automobilis, ant kurio kėbulo yra reklaminis stendas su užrašu „Taupkasė“.
 
Nuotr. Daugiau kaip savaitę miesto centre stovi kredito įmonę reklamuojantis stendas „ant ratų“.
 
Akivaizdu, kad automobilis stovi čia ne šiaip sau, o reklamuoja kredito įstaigą, kuri vadinasi „Taupkasė“. Internetinėje šios įstaigos svetainėje skelbiama, kad ji kviečia kai kurių miestų gyventojus (tarp jų ir Šakių) tapti šios unijos nariais. Ten pat rašoma, kad unijos nariais gali tapti tiek fiziniai, tiek juridiniai asmenys.

Pasidomėjus, ar šios kredito įstaigos reklama, stovinti viduryje miesto, turi mūsų savivaldybės leidimą reklamuoti savo veiklą, paaiškėjo, kad savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus specialistai jiems jokio leidimo nėra išdavę. Kaip sakė vyriausioji architektė-vedėja Vita Valaitienė, šios įmonės atstovai prieš savaitę laiko kreipėsi į jų skyrių, norėdami gauti leidimą. Tačiau tokio leidimo, kuris būtų išduodamas reklaminėms transporto priemonėms, Architektūros ir urbanistikos skyrius suteikti tiesiog negali, kadangi reklaminis stendas yra „ant ratų“.

Šakių rajono policijos komisariato vyresnysis specialistas Gintautas Vedegys sako, kad policija neturi pretenzijų šiam reklaminiam automobiliui, kadangi transporto priemonė nekelia pavojaus eismo saugumui – ji stovi specialioje automobilių stovėjimo aikštelėje. Automobilių su reklaminiais užrašais, anot specialisto, keliuose važinėja labai daug ir niekas jų už tai nebaudžia, nebent ant tų transporto priemonių yra Lietuvoje draudžiamų naudoti ženklų.

Peršasi įdomi išvada – kredito unijos reklaminis automobilis daugiau kaip savaitė laiko nemokamai reklamuoja savo įstaigą mūsų miesto centre, tačiau, nors leidimo reklamuoti savo įmonę ši įstaiga neturi, pasirodo, viešosios tvarkos nepažeidžia...

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos