akcija2024 568px

konteineris tvenkinyjeRugpjūčio 14 d. rytą šakiečiai pamatė jau ne kartą regėtą negražų vaizdą – Šakių miesto tvenkinyje plūduriavo buitinių atliekų konteineris.
 
Nuotr. Piktavaliai įmetė į tvenkinį įmonei „Ekonovus“ priklausantį šiukšlių konteinerį.
 
„Matyt, kažkas naktį nemiegojo ir užsiėmė tikrai nelabai gražia, chuliganiška veikla“,- konstatavo faktą mūsų rajoną aptarnaujančios atliekų vežėjų įmonės „Ekonovus“ Šakių padalinio darbuotoja Birutė Bieliūnienė.

Anot įmonės darbuotojos, jau ne pirmas kartas, kai Šakių tvenkinyje „plaukioja“ šiukšlių konteineriai, kuriuos įmeta neatsakingi gyventojai. Iš kur šis konteineris paimtas, atliekų vežėjai penktadienio popietę dar nebuvo nustatę. Anot B. Bieliūnienės, tai turėtų netrukus paaiškėti. Taip pat nebuvo matyti, ar įmestame į vandenį konteineryje yra atliekų, kadangi jis plūduriavo didžiąja dalimi po vandeniu. Kam užkliuvo šis atliekų konteineris, įmonės darbuotojai atsakyti negali, anot jų, išsiaiškinti, kas tai padarė, nėra paprasta.

Šakių padalinio darbuotoja sako, kad pasitaiko atvejų, kai konteineriai ne tik kur nors numetami, bet ir apgadinami arba pavagiami. Tada įmonė turi papildomų nuostolių. Pavyzdžiui, šis penktadienio rytą tvenkinyje plūduriavęs konteineris kainuoja apie 150 eurų, tad belieka tikėtis, jog ištraukus iš vandens paaiškės, kad jis yra nesugadintas. Taip pat nuostolių įmonė patiria užsiimdama tokių konteinerių „gelbėjimu“ iš vandens – juk tam reikia ir žmonių, ir specialių priemonių.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

akcija 2024 188px

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos