baneris leidinys

meliunasRugsėjo 15 d. su profesine veikla atsisveikino ilgametis UAB „Ekonovus“ Šakių padalinio vadovas A. Meliūnas. Abipusiu sutarimu postą palikęs vyriškis sako – vadovavimą perdavė į patikimas rankas.
 
Nuotr. UAB „Ekonovus“ vadovo postą palikęs Alvydas Meliūnas darbinei veiklai atidavė net 33 metus, 8 mėnesius ir 7 dienas.
 
Dirbo ne vieną dešimtmetį
 
Antradienį Šakių rajono savivaldybės meras Juozas Bertašius  ir Ūkio skyriaus vedėjas Kęstutis Kuncaitis darbinės karjeros baigimo proga pagerbė UAB „Ekonovus“ Šakių padalinio vadovą A. Meliūną. Šis, sulaukęs pensinio amžiaus, darbui atidavė dar ketverius su puse metų. Pradžioje vadintam „Komunalininkų kombinatui“, nuo 1992 m. įsteigtai UAB „Paslaugos šakiečiams“ ir nuo 2004-ųjų UAB „Ekonovus“ vadovu A. Meliūnas, suskaičiavęs kiekvieną dieną, dirbo 33 metus, 8 mėnesius ir 7 dienas. „Viskas sureguliuota. Kas buvo planuota, beveik viskas mano padaryta. Abipusiu sutarimu postą palieku ramus, – paklaustas, su kokiomis mintimis palieką pareigas, kalbėjo A. Meliūnas. – Yra pradžia, yra ir pabaiga. Užtenka man dirbti.“

Nuosavame name gyvenančiam A. Meliūnui tinginiauti neteks. Kaip jis pats sako, pasinaudodamas gerais orais, pirmiausia nusidažys tvorą, taip pat rimčiau pasirūpins sveikata.
 
Vadovaus patikimos rankos

„Ateina naujas žmogus. Stažavosi kelias dienas. Žmogus imlus, gabus. Matau – vadovavimą perduodu į patikimas rankas“, – įspūdžiais trumpai pasidalijo A. Meliūnas. Nuo rugsėjo 16 d. ilgametį atliekas tvarkančios įstaigos Šakių padalinio vadovą pakeitė 48-erių šakietis Egidijus Peleckis. Nepanoręs įvardyti konkrečios įmonės, lig šiol E. Peleckis dirbo vadovaujamą darbą logistikos srityje. Naujasis vadovas žada tęsti pirmtako pradėtus darbus. „Tikrai A. Meliūnas dirbo nuoširdžiai ir gerai. Tęsime jo pradėtus darbus ir sieksime kokybiško paslaugų teikimo“, – sakė E. Peleckis.

Būta daug sunkumų

Trumpai sugrįžęs į praeitį A. Meiliūnas kalbėjo, jog per visus tuos metus būta nemažai sunkumų. „Juo labiau, kad įmonė buvo išlaikyta per visokias negandas, privatizacijas. Ir žmonės darbus turi. Dar ir kolektyvas šiek tiek išsiplėtė. Žmonės gali ramiai dirbti“, – sakė A. Meliūnas.  

Smalsu pasiteirauti, kas A.  Meliūnui buvo sudėtingiausia dirbant šioje srityje. Pasak jo, sunkiausia buvo dirbti vadinamaisiais rusų laikais, kai visi visus skųsdavo partkomui. Be to, keblumų sudarydavo ir pavaldinių nekompetencija.   

Pažanga padaryta

A. Meliūnas pastebėjo, kad šakiečiai vis geriau rūšiuoja atliekas.  „Esame daug išmokę. Kai pastatėme antrinėms žaliavoms skirtus „varpus“, pradžioje daugiau nei pusę atliekų sudarė buitinės. Tai dabar jos sudaro apie 20 proc.“, – kalbėjo A. Meliūnas.

 Nepaisant to, kad yra kategorija žmonių, kuri niekada nesistengs rūšiuoti atliekas, padėtis šiuo klausimu tik gerėja. Skaičiuojama, jog Šakių rajone surenkamų buitinių atliekų svorio išraiška apie 15 proc. sudaro antrinės žaliavos. Tai atitinka direktyvose numatytus reikalavimus. Be to, UAB „Ekonovus“ specialistai daug dirba su rajono ūkininkais, organizacijomis. Todėl bendrovė per mėnesį išveža apie 70–80 t. paruoštų antrinių žaliavų. „Tokiam nedideliam rajonui yra labai daug. Svarbiausia, mažėja buitinių atliekų, o antrinės žaliavos sėkmingai perdirbamos. Turbūt patys pastebite, kad pamiškėse švariau...“ – sakė A. Meliūnas.

Giedrė Merčaitienė

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos