baneris leidinys

bertasius merasRugsėjo 18 d. Lietuvos apeliacinis teismas turėjo nagrinėti Šakių rajono mero Juozo Bertašiaus skundą dėl Kauno apygardos teismo 2014 metų  gruodžio 5 d. nuosprendžio. Rajone sklindančios kalbos apie bylos nagrinėjimo vilkinimą, panašu, pasitvirtino – antrą kartą neįvyko bylos nagrinėjimas. Kitas bylos posėdis turėtų įvykti kitąmet.
 
Balandžio 2 d. Lietuvos apeliaciniame teisme turėjo būti pradėtas nagrinėti rajono savivaldybės mero J. Bertašiaus apeliacinis skundas dėl Kauno apygardos teismo 2014 m. gruodžio 5 d. nuosprendžio. Juo J. Bertašius buvo pripažintas kaltu dėl prekybos poveikiu. Merui buvo skirta 146 MGL (18 980 lt) bauda. Meras buvo išteisintas dėl  piktnaudžiavimo ir dėl kurstymo bei padėjimo iššvaistyti turtą.

Lietuvos apeliacinis teismas skundo nagrinėjimą atidėjo 2015 m. rugsėjo 18 d. Į šį teismo posėdį dėmesį atkreipti prašęs ponas Vytautas redakcijai atsiųstame laiške rašo (kalba netaisyta – red.): „Noriu jūsų atstovaujamos žiniasklaidos įstaigos paprašyti atkreipti dėmesį į vieną Lietuvos apeliacinio teismo  bylos nagrinėjimą dėl Šakių r. mero J. Bertašiaus skundo nuosprendžio apskundimo. J. Bertašius tiesioginiu meru buvo išrinktas šiemet ketvirtai kadencijai ir jo iniciatyva paskirta nauja savivaldybės administracijos vadovybė kelia šiurpą net paprastiems rajono gyventojams. Už galvų susiėmę nuo dabartinio administracijos direktoriaus E. Sniečkaus veiklos, nors dar nepraėjo nei pusę metų. Prašome atkreipti į šį procesą ypatingą dėmesį, nes net paprasti žmonės kalba, kad teismo  procesas bus vilkinamas ir dar kartą atidėtas, gal tas viešas dėmesys kažkaip kitaip paveiks...“

Sutapimas ar ne, bet penktadienį posėdis neįvyko.  Kaip patikino Lietuvos apeliacinio teismo atstovė spaudai Kristina Petrošienė, Teisme nepasirodė nei meras J. Bertašius, nei jo advokatas Vaidotas Sviderskis. Jam teismas skyrė 5 MGL (190 eurų) baudą. Advokatas turi teisę šį nuosprendį apskųsti. Jeigu įrodys svarias priežastis, kodėl nedalyvavo posėdyje, baudą anuliuos. Rajono vadovas darbotvarkėje pasiskelbęs, jog rugsėjo18 d. dalyvaus Vilniuje vykstančioje respublikinėje derliaus šventėje „Tautų mugė“. Kitas teismo posėdis turėtų įvykti 2016 m. sausio 13 d.  

„Draugo“ inf.

Komentarai   

#2 Mykolas Bertušis 2015-09-23 19:28
Viskas bus gerai!
Cituoti
#1 benasss 2015-09-23 14:08
Šlykštu klausyt, skaityt, ir žiūrėt. Nejaugi LT tikrai nėra teisingumo. Aš balsavau už teisiamąjį, šlykštu man pačiam į veidrodį žiūrėti. Tikiuosi teisingumo dar yra ir sekantis teismas įvyks.
Cituoti

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos