baneris leidinys

Kodėl du Šakių sporto klubai, naudodamiesi viešųjų darbų programa, tvarko aplinką? Ar to daryti negali seniūnija? Tuo tarybos posėdžio metu susidomėjo kai kurie tarybos nariai.

„Kokioms išlaidoms iš biudžeto skiriamos dotacijos sporto klubui „Audra“ ir VšĮ „Motorsport?“ – teiravosi Laurynas Suodaitis.

Irena Haase teiravosi, kodėl komitetų posėdžių metu buvo vienokios sumos, o susirinkus į tarybos posėdį paaiškėjo, kad jos daug didesnės.
 
„Kaip per vieną naktį gali pasikeisti skaičiai?“ – klausė Arvydas Šlėderis.

Šį klausimą posėdžio metu dar ne kartą uždavė ir kiti tarybos nariai.

Biudžeto ir turto skyriaus vedėja Egidija Grigaitienė aiškino, kad savivaldybė yra patvirtinusi viešųjų darbų sąrašą ir atsiprašė, kad kai kurie tarybos nariai pasikeitusius skaičius pamatė tik posėdžio metu. Taip atsitiko, nes komisija, sudaryta ir Marijampolės teritorinės darbo biržos, pakoregavo priimtą sprendimą. Tad tiesiog nebuvo suspėta visus informuoti laiku, o pirminiame variante buvo preliminarūs skaičiai.

Visgi tiek „Audros“, tiek „Motorsport“ vadovams Kęstučiui Smirnovui ir Valdui Stankūnui teko pasiaiškinti, kokias viešąsias erdves jie tvarko. K. Smirnovas teigė, jog nuolat prižiūri prie sporto klubo esantį pasiesartį, o V. Stankūno vadovaujamas klubas ne vienerius metus rūpinasi Valiulių tvenkiniu bei jo prieigomis.

„Yra galimybė naudotis viešaisiais darbais, tad tai ir darome. Pasiesartys buvo sutvarkytas privačiomis lėšomis, mes jį prižiūrime“, – kalbėjo K.Smirnovas.

Panašiai aiškinosi ir V.Stankūnas, tik L. Suodaičiui kilo klausimas, ar ne pats nuomininkas turėtų būti atsakingas už objekto priežiūrą (Valiulių tvenkinio nuomininkas yra VšĮ „Motorsport“ – red.). Tiesiogiai į jo klausimą atsakyta nebuvo, tik pakartota, kad „Motorsport“ ne vienerius metus prižiūri ir tvarko Valiulių tvenkinį.

E. Grigaitienė aiškino, kad programoje galėjo dalyvauti visi norintys ir netgi apgailestavo, kad per viešuosius darbus galimybe susitvarkyti aplinką kai kurios įstaigos naudojosi vangiai arba išvis nepareiškė noro.

„Pavyzdžiui, ir Šakių seniūnija pagal bedarbių skaičių galėjo gauti gerokai daugiau lėšų, bet prašė, kiek prašė. Programoje gali dalyvauti visi, tad apmaudu, kad kai kurios mūsų įstaigos nedalyvauja“, – kalbėjo Biudžeto ir turto skyriaus vedėja.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos