baneris leidinys

aikstelePastaruoju metu gyventojai domisi, kas vyksta šalia Šakių tvenkinio esančiame parke, kur Basanavičiaus gatvės šone pjaunami medžiai ir pilama žemė.

Nuotr. Daugiau kaip mėnesį šakiečiai stebi prie Šakių tvenkinio pjaunamus medžius, vežamas žemes, tačiau nežino, kas konkrečiai vyksta.

Kaip sako savivaldybės Architektūros ir urbanistikos skyriaus vyriausioji architektė Vita Valaitienė, šiuo metu prie miesto tvenkinio sandėliuojama žemė, kuri yra atvežama iš renovuojamo Šakių kultūros centro. Vėliau dalis tos žemės bus vežama atgal, dalis ten ir liks, nes ateityje, kaip numatyta miesto vizijoje, šioje vietoje bus įrengta automobilių stovėjimo aikštelė.
 
Taip pat gyventojams kelia nuostabą, kodėl toje vietoje pjaunami medžiai. Anot Šakių seniūno Daliaus Jasevičiaus, medžiai, esantys toje teritorijoje, jau anksčiau kėlė realią grėsmę žmonėms, nes yra  seni, jų šakos pačios krisdavo vos tik papūsdavo smarkesnis vėjas. Kaip sako seniūnas, kadangi toje vietoje  numatyta įrengti automobilių stovėjimo aikštelę, todėl nieko nuostabaus, kad būtent čia buvo nuspręsta sandėliuoti atlikusias žemes.  

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos