baneris leidinys

Marijampolės teritorinės darbo biržos duomenimis, kovo 1 d. Šakių rajone buvo 11,8 proc. bedarbių nuo darbingo amžiaus rajono gyventojų. Toks pats bedarbių procentas buvo ir sausį. Didesnė dalis bedarbių – vyrai.

Iš viso per vasario mėnesį Marijampolės teritorinės darbo biržos Šakių skyriuje buvo registruota 186 darbo ieškantys asmenys – 37 mažiau nei sausį. Mėnesio pabaigoje Šakių rajone buvo 2147 bedarbiai. Iš jų 54,9 proc. (1178 asmenys) yra vyrai, 45,1 proc. (969) moterys.

Per vasarį Šakių skyriuje darbdaviai registravo 111 laisvų darbo vietų (septyniomis daugiau nei sausį). Iš jų 69 skirtos neterminuotam, 42 terminuotam darbui. Įsidarbinti pavyko 110 bedarbių. 73 iš jų darbą gavo neterminuotai, 37 įdarbinti pagal terminuotas darbo sutartis.
 
Į aktyvios darbo rinkos politikos priemones praėjusį mėnesį buvo nusiųsta 26 bedarbiai. Profesijos mokytis pradėjo devyni, 13 įdarbinta pagal remiamojo įdarbinimo programas. Iš jų aštuoni įsidarbino su biržos subsidijomis darbo užmokesčiui, trys – pagal darbo įgūdžių rėmimo programą. Veiklą su verslo liudijimais pradėjo 45 darbo biržoje registruoti asmenys.

Lyginant sausį ir vasarį bedarbių skaičius seniūnijose faktiškai nepakito – 11, 8 proc. Didžiausia bedarbystė (17,5 proc.) išliko Slavikų seniūnijoje (sumažėjo 0,3 procentinio punkto). Barzdų seniūnijoje bedarbių sumažėjo taip pat 0,3 procentinio punkto (nedarbas kovo 1 dieną čia buvo 17,3 proc.). Žvirgždaičiuose per du mėnesius bedarbių netgi padaugėjo (nuo 15,9 proc. iki 16,4 proc.), Plokščiuose yra 16,3 proc., Kudirkos Naumiestyje 14,7 proc., Griškabūdyje 14,4 proc. bedarbių. Mažiausiai bedarbių registruota iš Kriūkų seniūnijos. Čia nedarbas sudaro 5,8 proc. nuo visų darbingo amžiaus kriūkiečių. Kiduliuose nedarbo lygis taip pat vienas mažiausių. Jis per du mėnesius netgi mažėjo (nuo 8,8 proc. iki 8 proc.) Sudarge bedarbių skaičius jau kelis mėnesius toks pat – 9,2 proc.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos