baneris leidinys

Praėjusį ketvirtadienį į posėdį rinkosi rajono neįgaliųjų reikalų koordinacinės tarybos nariai, kurie diskutavo jiems aktualiais klausimais. Tiesa, galimybė patekti į posėdį buvo ne visiems...

Posėdyje turėjo dalyvauti ir tarybai priklausantis Šakių rajono neįgaliųjų draugijos pirmininkas Saulius Rakauskas, bet dėl neveikiančio lifto į antrame aukšte vykusį susitikimą jis nepateko. Tiesa, rajono meras siūlė dviem vyrams rateliuose sėdintį Neįgaliųjų draugijos vadovą laiptais užnešti, bet, kaip buvo galima tikėtis, jis atsisakė. J. Bertašius komentavo, kad neva ne visada gali sužiūrėti, kada veikia liftas, bet ar negalima suprasti ir S. Rakausko, kuris privalėtų turėti galimybę į posėdį patekti pats, o ne būti atneštas? J.Bertašius žadėjo, jog, jei dar kartą pasitaikys toks nemalonus incidentas, posėdį perkels į pirmąjį savivaldybės pastato aukštą.
 
Posėdyje dalyvavusi „Sodros“ darbuotoja Vida Sadauskienė trumpai pristatė su pensijomis susijusius reikalus. Šiuo metu baigiamos išmokėti nepriemokos dėl sumažintų pensijų, kai jos pagal laikinąjį įstatymą buvo mažinamos visiems pensininkams. „Sodra“ šių metų viduryje taip pat pradės antrojo etapo pensijų kompensavimą dirbusiems pensininkams, kuriems pensijos buvo sumažintos krizės laikotarpiu. Šiais metais bus pradėtas ir antrasis pensijų kompensavimo etapas asmenims, kuriems jos buvo sumažintos dėl turėtų draudžiamųjų pajamų. Šiam etapui 2016m. numatytos sumos bus išmokėtos birželį.

V. Sadauskienė koordinacinės tarybos nariams teigė, kad dėl iškilusių problemų gyventojai vis dažniau raginami kreiptis per elektroninę gyventojų aptarnavimo sistemą, rašyti prašymus. Tačiau į posėdį susirinkę vyresni žmonės skundėsi, kad jie paprasčiausiai šiomis sistemomis naudotis nemoka.

J. Bertašius susitikimo metu pristatė 2016 m. savivaldybės biudžetą, kam ir kiek lėšų šiais metais yra numatyta.

Rajono savivaldybės Socialinės paramos skyriaus vedėja Leonora Pocevičiūtė susirinkusiems sakė, kad Šakių socialinių paslaugų centrui šiemet bus nupirktas laiptų kopiklis, kuriam yra skirta 4 tūkst. eurų. Pasak vedėjos, Socialinių paslaugų centras teiks šio kopiklio nuomos paslaugą.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!


BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos