baneris leidinys

gudeleviciusNuo balandžio 1 d. naumiestietis, buvęs Šakių rajono savivaldybės tarybos narys Kęstutis Gudelevičius sustabdė narystę partijoje „Tvarka ir teisingumas“, taip pat pasiprašė jį atleisti iš Šakių skyriaus pirmininko bei Seimo narės Onos Valiukevičiūtės padėjėjo pareigų.

Nuotr. Kęstutis Gudelevičius įvardijo, jog pasitraukimo priežastys buvo kelios.

Partijai K. Gudelevičius priklausė nuo 2005 m., skyriui vadovavo nuo 2007 m., vieną kadenciją aktyviai dirbo rajono taryboje. Pasak K. Gudelevičiaus, priimant sprendimą trauktis priežastis buvo ne viena. Naumiestietis teigė norintis dirbti rimtai, o kai partija neišlipa iš skandalų ir „pasidariusi kaip UAB-as“, tai daryti gana sunku. Be to, K. Gudelevičiaus įsitikinimu, visiškai negerbiami seni nariai, pritraukiami nauji ir jie keliami į sąrašų viršų. Be to, buvęs tarybos narys negali susitaikysi su požiūriu, jog nusigręžiama nuo rajonų ir visas dėmesys skiriamas tik didiesiems miestams.
 
„Seimo nariai neatlieka savo pareigų, ataskaitų neteikia, nesistengia ir pamiršta prieš rinkimus duotus pažadus. Savo pastebėjimus išsakiau garsiai, bet kai kritika nepriimama ir nedaromos išvados, traukiuosi aš, nes nusivyliau, nors dirbau iš širdies“, – teigė K. Gudelevičius.

Jis pabrėžė, kad užimamų pareigų išėjo ir Jurbarko nei Marijampolės skyrių pirmininkai. Tiesa, K. Gudelevičius jau gavo dviejų partijų kvietimus, tačiau teigė neskubantis priimti nė vieno.

„Ne tam išėjau“, – tikino pašnekovas.

Dabar jis labiausiai nori susitelkti visuomeninei veiklai, o kokius sprendimus priims ateityje, parodys laikas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

BlueYellow-baneris

Reklama

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

200x100 banAUDRA

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2022 Visos teisės saugomos