baneris leidinys

tarnauskasGintarė MARTINAITIENĖ

Praėjusį šeštadienį Šakiuose tarybos narys ir kandidatas į Seimo narius Mindaugas Tarnauskas atidarė savo biurą.

Nuotr. Mindaugas Tarnauskas su vienu iš padėjėjų Tadu Bybartu (kairėje) džiaugėsi susirinkusiais ir kvietė juos pabendrauti prie kavos puodelio.

Pasak M. Tarnausko, poreikį atidaryti tokį biurą padiktavo pats gyvenimas, nes norinčių pabendrauti, išsakyti savo bėdas vis daugėja.

„Pamąstėme, kad užteks bendrauti neformalioje aplinkoje. Žengiame profesionalumo link, tad ir nusprendėme atidaryti biurą, kuriame kiekvieną savaitę priimsime visus norinčius“, – teigė tarybos narys.

Tiesa, konkretus laikas, kada gyventojai galės užsukti į virš knygyno „Pegasas“ trečiame pastato aukšte esančias biuro patalpas, dar neaišku. Kol kas biure trūksta baldų, mažai vietos atsisėsti, dar nepakabinta ir reklaminė iškaba, bet artimiausiu metu planuojama tai sutvarkyti. Be to, biuro durys bus atviros ir nevyriausybinėms organizacijoms. Tuo ypač džiaugėsi Pagyvenusių žmonių bei „Nendrių“ klubo pirmininkė, aktyvi visuomenininkė Ona Valaitienė. Ji į biuro atidarymą su savo bendražygėmis užsuko neatsitiktinai. Pensininkė bus M. Tarnausko patarėja. Jam talkins ir dar vienas senjoras, visuomenės bei politikos veikėjas – Ronius Karopčikas. O. Valaitienė džiaugėsi tarybos nario sprendimu bendrauti, tartis ir komandoje matyti pensininkus, vyresnius žmones, nes iki šiol to nebūdavo. Be senjorų, M.Tarnausko komandoje dirbs ir jo bendražygis Laurynas Suodaitis, Vilniuje studijuojanti šakietė Bernadeta Domeikaitė, lukšietis Tadas Bybartas, kiti. Rinkimų štabo vadovas bus naumiestietis Edgaras Stanišauskas.

Susirinkusiai grupei prisistatęs M. Tarnaukas pabrėžė, kad jis nėra Lietuvos laisvės sąjungos narys, kaip dažnai minima spaudoje. Jis tikino palaikantis šios partijos iniciatyvą, bet veikiantis visuomeniniais pagrindais, nors rinkimuose į tarybos narius dalyvavo ir buvo būtent šios partijos sąrašuose. Vyresnio amžiaus žmonės pripažino, kad tai suprasti gana suku, nes jeigu esi kažkokios partijos sąrašuose, natūralu, kad jai ir priklausai.

„O tai kaip kitaip galima suprast?“ – replikavo M. Tarnausko pasakymą už nugaros stovinti moteris.

Nėra tai nėra, tačiau biuro atidarymo proga už M. Tarnausko nugaros degė būtent šios partijos reklaminė skaidrė.

Trumpai prisistatęs, pasveikinęs susirinkusius ir paminėjęs, kad Seimo rinkimuose rinkėjus stengsis pritraukti ne tik jaunatviškumu, bet ir įvairiapusišku požiūriu, toliau su žmonėmis M. Tarnauskas bendravo prie kavos puodelio ir saldumynų. Jis pats tikino nesitikėjęs tokio būrio susirinkusių ir liko maloniai nustebintas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos