baneris leidinys

Apie dvidešimt rajono gyventojų panoro pasikeisti asbesto stogus. Gyventojai iki kovo 31d. Nacionalinei mokėjimo agentūrai galėjo teikti paraiškas pagal Lietuvos kaimo plėtros 2014–2020 m. programos veiklą „Asbestinių stogų dangos keitimas“.

Iš viso Lietuvoje buvo pateiktos 1 tūkst. 368 paraiškos, bet dėl lėšų trūkumo, sudarius pirmumo eilę, bus vertinamos 809. Savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėja Irena Žemaitienė informavo, kad pareiškėjai turėjo atitikti atrankos kriterijus, t. y. surinkti daugiau nei 30 balų. Pasak I. Žemaitienės, pirmumo eilė buvo teikiama pareiškėjams, daug metų gyvenantiems tame name, pensinio amžiaus žmonėms ar turintiems mažamečių vaikų. Iš viso rajone pateikta 20 paraiškų, tačiau kol kas neaišku, kiek jų bus patvirtinta.
 
Kadangi rajone buvo pateikta projektų, kurie įvertinti mažiau kaip 30 balų, jiems parama nebus teikiama. Nors paraiškų teikimas baigėsi, savivaldybės Žemės ūkio skyriaus vedėja I. Žemaitienė rajono gyventojams patarė toliau tvarkytis nuosavybės, kitus reikalingus dokumentus ir teikti paraiškas kitais metais.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos