baneris leidinys

smelis jkscGintarė MARTINAITIENĖ

Gal kai kas mano, kad Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centras (JKSC) atostogauja, tačiau iš tikro darbai vyksta pilnu pajėgumu. Iki savaitgalio planuojama pabaigti tinklinio aikštelę, remontuojama pirtis, numatyta ir kitokių pokyčių.

Nuotr. Vietoj buvusios šaudyklos, sutvarkius griuvėsius, prie JKSC jau šią savaitę bus įrengta nauja tinklinio aikštelė.

JKSC direktoriaus pavaduotojas suaugusių sportui ir ūkio reikalams Paulius Puskunigis teigė nuolat galvojantis, kaip pritraukti daugiau jaunimo, sporto aistruolių. Seniai jis mąstė, ką daryti ir kaip sutvarkyti buvusios šaudyklos griuvėsius, kurie nepuošė tvarkingos sporto centro aplinkos. Galiausiai nuspręsta toje vietoje įrengti tinklinio aikštelę. Tad visą praėjusią savaitę vyko intensyvūs darbai – buvo sutvarkyti likę griuvėsiai, vežamas smėlis, tvarkoma aplinka. Iš viso supilta 70 kubų smėlio, bus pastatyti stovai, tinklas. Aikštelė, pasak P. Puskunigio, atitiks visus reikiamus standartus, bus įrengtos laisvosios zonos. Ją norima užbaigti iki savaitgalio, nes čia vyks ir seniūnijų žaidynės.

Apie tai, kiek kainuos aikštelės įrengimas, pavaduotojas kalbėti nelinkęs, bet patikina, kad tiek paslaugas, tiek smėlį pavyko gauti su nuolaida. Pasak jo, svarbiausia, kad ir aplinka bus sutvarkyta, ir nauja aikštelė atsiras.

Beje, darbų įkarštis ne tik lauke, bet ir pastato viduje. Moterys baseine šveičia vaikų mėgstamą „varlinuką“, jau šią savaitę turi būti pradėtas pirties remontas.

„Senojoje jau buvo supuvusios lentos, tai nekilo ranka tvarkyti ir nusprendėme vietoj jos įrengti turkišką. Tad naująjį sezoną žmonės galės rinktis iš dviejų – kaitintis suomiškoje ar turkiškoje“, – pasakojo P. Puskunigis.

Galbūt neįprasta matyti lentas ir šiukšles nešiojančius bei kitus ūkio darbus dirbančius trenerius, tačiau patys JKSC darbuotojai pirtį išsigriovė, specialistams atlaisvino patalpą, beliko tik įrengti naująją. Neseniai buvo sutvarkytas ir vienas iš administracijos kabinetų. Taip pat vadinamuoju „ūkio būdu“. P. Puskunigis įsitikinęs: jeigu nori kažką turėti, reikia pačiam pastangų įdėti. Tad tai ir daro. Be to, įgyvendinant projektą iki rudens planuoja modernizuoti bei atnaujinti apšvietimą.

„Visame pastate bei lauke bus sudėtas LED apšvietimas, baseine papildomai bus įrengtas palaipsniui keičiantis spalvas. Visur bus daug šviesiau, be to, ir gerokai sutaupysime“, – numatytais pokyčiais džiaugėsi JKSC pavaduotojas suaugusių sportui ir ūkio reikalams.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos