baneris leidinys

Socialinės paramos skyrius primena, ką dėl vienkartinės išmokos daryti nėščiai moteriai, pagal Lietuvos Respublikos ligos ir motinystės socialinio draudimo įstatymą neturinčiai teisės gauti motinystės pašalpos.

„Moteris, pagal įstatymus neturinti teisės gauti motinystės pašalpos, kuriai likę 70 kalendorinių dienų iki numatytos gimdymo datos, su prašymu turi kreiptis į seniūniją pagal deklaruotą gyvenamąją vietą“, – rašoma skyriaus parengtame pranešime.
 
Primenama, kad kreipiantis dėl vienkartinės išmokos nėščiai moteriai būtina pateikti asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą, sveikatos priežiūros išduotą pažymą apie nėštumą.

Kreipiantis dėl išmokos gimus vaikui, pirmiausia privaloma deklaruoti vaiko gyvenamąją vietą, pateikti vaiko gimimo liudijimą arba Civilinės metrikacijos skyriaus išduotą dokumentą.

Sprendimas dėl vienkartinės išmokos vaikui ir vienkartinės išmokos nėščiai moteriai skyrimo priimamas ir išmokos išmokamos per 10 darbo dienų nuo prašymo ir visų reikiamų dokumentų gavimo savivaldybės administracijoje dienos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos