baneris leidinys

planciuniene ticDešimtmetį Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro (TIC) direktore išdirbusi Eglė Plančiūnienė traukiasi iš užimamų pareigų. Dėl to ketvirtadienį mero Juozo Bertašiaus kabinete surengtas dalininkų susirinkimas.

Nuotr. Iš darbo išeinančią direktorę Eglę Plančiūnienę (dešinėje), kol bus rasta nauja direktorė, vaduos turizmo vadybininkė Ieva Bernotaitė.

Birželio 30 d. yra paskutinė E. Plančiūnienės darbo diena Šešupės euroregiono turizmo informacijos centre. Šis faktas užprotokoluotas ketvirtadienį vykusio susitikimo metu. Taip reikalaujama pagal įstatymus, nes TIC dalininkai yra meras J. Bertašius, Regioninės plėtros skyriaus vedėjas Vitas Girdauskas ir verslininkas Arūnas Tarnauskas, kurie turi patvirtinti direktorės išėjimo iš darbo faktą. Tad laikinai, kol nebus kitos direktorės, E. Plančiūnienę vaduos neseniai TIC turizmo vadybininke pradėjusi dirbti Ieva Bernotaitė. E. Plančiūnienė tikino, kad išėjimo iš darbo motyvai yra asmeniniai, todėl nei komentuoti, nei aptarinėti jų nenorinti.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos