baneris leidinys

Vyriausioji tarnybinės etikos komisija (VTEK) nusprendė, kad Šakių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja Inga Cibulskienė Viešųjų ir privačių interesų derinimo valstybinėje tarnyboje įstatymo nuostatų nepažeidė.

Buvo nurodyta, kad I. Cibulskienė, anksčiau dirbusi architekte UAB „Toposfera“ ir UAB „Archigrupė“, Šakių rajono savivaldybėje galimai sprendžia klausimus, susijusius su jos parengtų ar pradėtų rengti žemės sklypų formavimo-pertvarkymo projektų tvirtinimu arba derinimu.
 
VTEK informuoja, kad tyrimo metu nustatyta, jog tik du jos pradėti rengti UAB „Archigrupė“ projektai buvo derinti arba tvirtinti Šakių rajono savivaldybės administracijoje. Tyrimo metu nenustatyta jokių objektyvių ir neginčijamų duomenų, kad I. Cibulskienė, eidama tarnybines pareigas, pati asmeniškai būtų derinusi, tvirtinusi ar kitokiu būdu paveikusi šių savo pačios pradėtų rengti projektų derinimo ar tvirtinimo Šakių rajono savivaldybėje procedūras.

Pranešimuose nurodytos aplinkybės dėl I. Cibulskienės dalyvavimo derinant ar tvirtinant savo pačios parengtus UAB „Toposfera“ projektus taip pat nepasitvirtino, kadangi I. Cibulskienės darbo santykiai su šia įmone buvo nutraukti gerokai prieš ją paskiriant Šakių rajono savivaldybės administracijos direktoriaus pavaduotoja.

Savivaldybės Antikorupcijos komisijos pirmininkas Romas Pukinskas sakė pasitikintis VTEK sprendimu ir džiaugiasi, kad šioje situacijoje pagaliau padėtas taškas.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos