baneris leidinys

Kol kas klausimas dėl skalbimo mašinos Kukarskės globos namuose neišspręstas, nors apie tai viešai prabylama ne pirmą kartą. Čia skalbimo mašina sugedo balandžio 6 d., dabar bandoma verstis su buitine skalbimo mašina, kuri turi aptarnauti 28 slaugomus ligonius bei likusius globos namų gyventojus.

Jau birželį klausimą dėl skalbimo mašinos pirkimo kėlė tarybos narys Bernardinas Petras Vainius. Pakartojo jį ir liepą teiraudamasis, ar negalima šio klausimo spręsti operatyviau. Pasak Biudžeto ir turto skyriaus vedėjos Egidijos Grigaitienės, kai nėra viršplaninių lėšų, nėra jų iš kur ir skirti. Administracijos direktorius Evaldas Sniečkus argumentavo, kad pirmiausiai reikia žinoti, už ką konkrečiai ruošiamasi mokėti.
 
„Iš pradžių buvo 5 tūkst., paskui 9 tūkst. eurų. Neturim išaiškinimo ir pagrindimo. Kiekvienas noras turi būti pagrįstas. Gal ten visai nereikia tos pramoninės, užtenka kelių buitinių“, – svarstė E. Sniečkus.

Tad kol kas šis klausimas taip ir lieka kyboti ore, nors prašymai savivaldybei buvo teikti ir balandį, ir gegužę.

Kukarskės senelių globos namų direktorės Astos Pranaitienės prašyme akcentuojama, kad globos namuose per dieną susidaro 60–100 kg nešvarių skalbinių, todėl būtina pramoninė skalbimo mašina. Su ja būtų galima išskalbti daugiau skalbinių per daug trumpesnį laiką. Lyginant išskalbiamų skalbinių kiekį, pramoninė mašina išskalbtų tiek pat, kiek 5–6 buitinės mašinos. Didesniame būgne telpa didesni gaminiai – apklotai, pagalvės, pledai ir t. t. Be to, pramoninėje skalbimo mašinoje esantis korinis būgnas sumažina patalynės nusidėvėjimą iki 30 proc.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos