baneris leidinys

siuksles varpeliaiNors traktuojama, kad Šakiuose šiukšlių išvežimo klausimai sprendžiami gerai, taip mano ne visi šakiečiai. Yra besiskundžiančių, kad dėl per retai išvežamų šiukšlių nuo konteinerių sklinda blogas kvapas, be to, jiems persipildžius nebelieka galimybės rūšiuoti atliekas.

Nuotr. Gyventojai piktinasi, kad persipildžius konteineriams nelieka galimybės rūšiuoti atliekas.

Miesto centre V. Kudirkos gatvėje viename iš daugiabučių gyvenantis vyriškis redakcijai pasakojo, kad jų šeima atidžiai rūšiuoja atliekas, tačiau galimybę jas išpilti į konteinerį turi ne visada.
 
„Esmė, kad rūšiavimo konteinerių užtenka savaitei, o juos veža kas dvi. Kur pilti, pavyzdžiui, plastiką, jei jau po savaitės jis konteineryje netelpa?“ – teiravosi pašnekovas.

Jis kėlė klausimą, ar negalima keisti išvežimo grafikų atsižvelgiant į tai, per kiek laiko pripildomi šiukšlių konteineriai.

Seniūnija tikina apie šią situaciją yra girdėjusi tik iš pavienių asmenų, todėl reikalo kažką keisti ir nemato.

„Jei dauguma šakiečių skųsis, mes rašysim prašymą už šiukšlių tvarkymą atsakingai įmonei, kad daugiau šiukšlių konteinerių pastatytų“, – kalbėjo Šakių seniūnijos seniūno pavaduotojas Alvydas Balaševičius.

Jis svarstė, kad Šakiuose, lyginant su kitais rajonais, šiukšlės vežamos gana dažnai.

Panašiai kalbėjo ir UAB „Ekonovus“ Šakių padalinio vadovas Egidijus Peleckis akcentavęs, kad mūsų rajonas pasižymi kaip vienas geriausiai atliekas tvarkančių rajonų apskrityje.

Pasak „Ekonovus“ Šakių padalinio vadovo, jam situacija dėl V. Kudirkos daugiabučių namų kieme esančių konteinerių girdėta.

„Konteinerius prižiūrėsim atidžiau ir pasistengsim išvežti dažniau“, – pažadėjo E. Peleckis.

Tos pačios gatvės daugiabučių namų gyventojai skundžiasi ne tik konteinerių perpildymu, bet ir „varpelių“ vieta. Šalia ne vienas individualus namas, kuriuose įsikūrę ir įstaigos, parduotuvės, kirpyklos, yra ir gyventojų. Pasak vietinių, net kai konteineriai nėra pilni, kvapas nemalonus, ne visada galima atsidaryti langus ir įsileisti gaivaus oro gūsį.

„Nejau neįmanoma konteinerių pastatyti kitoje vietoje, toliau nuo langų ir atokiau namų?“  – svarstė šakietis.

Tad belieka tikėtis, kad pažadas, jog šiukšles išveš dažniau, bus ištesėtas, o klausimas dėl jų vietos kol kas lieka atviras.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


idavang baneris

traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos