baneris leidinys

Savivaldybės Bendrajame skyriuje – pokyčiai. Nors juristo kol kas nerandama, nuo rugsėjo 1 d. įdarbinta specialistė, dirbsianti su viešaisiais pirkimais.

Konkursą laimėjo iki šiol taip pat Bendrajame skyriuje priimamojo sekretore dirbusi Felicita Totoraitienė. Dar anksčiau ji buvo Biudžeto ir turto skyriaus specialistė. Nuo rugsėjo 1d. ji dirbs naujose pareigose – bus viešųjų pirkimų specialistė. Pasak administracijos direktoriaus Evaldo Sniečkaus, į sekretorės vietą bus ieškomas naujas žmogus. Tiesa, tose pareigybėse dirbančios specialistės – ne valstybės tarnautojos, o darbuotojos, dirbančios pagal darbo sutartį. Tad, kaip patikino E. Sniečkus, konkursas skelbiamas nebus, tinkamas darbuotojas bus parinktas pokalbio metu. Už tai atsakinga jo pavaduotoja Inga Cibulskienė.
 
Nors ne kartą skelbtas konkursas, bet norinčių neatsiranda į to paties skyriaus juristo pareigybę. Valstybės tarnautojas turėtų būti atsakingas už visapusišką konsultavimą teisiniais klausimais, savivaldybės tarybos sprendimų, mero potvarkių, administracijos direktoriaus įsakymų projektų, kt. dokumentų rengimą.

Ketvirtadienį savivaldybės administracija atsisveikino su ilgamečiu vairuotoju Vidučiu Rudzevičiumi. Jam padėkota už darbą, įteiktas Padėkos raštas. Nors V. Rudzevičius jau pensinio amžiaus, tačiau nuo šiol dirbs Šakių „Žiburio“ gimnazijoje, kuriai perduotas ir jo vairuojamas mokyklinis autobusiukas „Mercedes-Benz Sprinter“.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos