baneris leidinys

Gegužės 31 d. Šakių rajono apylinkės teismas nusprendė, kad savivaldybės administracijos direktorius Evaldas Sniečkus padarė administracinės teisės pažeidimą, bei skyrė 150 eurų baudą. Jis sprendimą apskundė Kauno apygardos teismui, tačiau šis paliko galioti ankstesnį sprendimą. E. Sniečkus tokio sprendimo nesitikėjo ir „yra šoke“.

Administracijos direktorius prieš teismą stojo dėl to, kad nevykdė Vyriausiosios tarnybinės etikos (VTEK) įpareigojimų tiriant savo pavaduotojos Ingos Cibulskienės galimą viešųjų ir privačių interesų supainiojimą. Tiksliau, tai, kokių veiksmų jis ėmėsi ir kaip sprendė susiklosčiusią situaciją, VTEK konstatavo kaip pavedimų nevykdymą ir piktybiškus veiksmus, neatitinkančius įstatymų reikalavimų.
 
Tikėdamasis, kad aukštesnės instancijos teismas priims palankesnį sprendimą, Šakių rajono apylinkės teismo nutartį E. Sniečkus apskundė, bet liko nusivylęs, nes buvo paliktas galioti pirminis sprendimas.

„Esu šoke. Turime valstybėje situaciją, kai turėtume vadovautis įstatymais, ką aš ir dariau, bet teismo sprendimas sako, kad aš jais nesivadovavau, nors nenurodo, kuriais konkrečiai. Tai kaip taip gali būti...“ – nusivylimo neslėpė administracijos direktorius.

Jis mano, jog tarnybinį patikrinimą dėl I. Cibulskienės turėjo atlikti meras, kaip priėmęs į darbą asmuo, o ne administracijos direktorius, kaip įstaigos vadovas.

Tiesa, VTEK per tą laiką, kol vyko teisiniai procesai, galutinį žodį tarė ir dėl pačios I. Cibulskienės elgesio bei pripažino, kad ji nesupainiojo viešųjų ir privačių interesų.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos