baneris leidinys

Artėjant spalio 9-ąją vyksiantiems Seimo rinkimams ketvirtadienį į posėdį rinkosi Zanavykų rinkiminės apygardos komisijos nariai.

Šakių rajono policijos komisariato Viešosios policijos skyriaus viršininkė Ramunė Girdauskienė priminė, kaip elgtis rinkimų metu susidūrus su galimais pažeidimais bei kur tokiais atvejais kreiptis.

„Jei matote, kad vyksta balsų papirkimas, skambinkite 112. Jei nesate tikri, bet įtariate, galite tiesiogiai skambinti ir viršininkui“, – sakė pareigūnė.
 
Jei apylinkėje važinėja įtartini automobiliai, ragino įsidėmėti jų valstybinius numerius, nes kai nurodoma tik spalva, rasti galimą veiką padariusius asmenis sudėtinga.

Zanavykų rinkiminės apygardos pirmininkė Lilija Sniečkuvienė aptarė išankstinio balsavimo tvarką. Kas savo pilietinės valios negalės pareikšti sekmadienį, tai gali padaryti išankstinio balsavimo metu jau spalio 5–6 d.

L. Sniečkuvienė atkreipė dėmesį, kad keitėsi Giedručių rinkiminės apylinkės adresas. Šios apylinkės rinkėjai turės balsuoti ne Miškų urėdijoje, kaip anksčiau, o buvusiame gimnazijos pastate, V. Kudirkos gatvėje.

 Susitikimo metu aptartas patalpų paruošimas balsavimo dienai, kiti einamieji klausimai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos