baneris leidinys

Antradienį vyko Jaunimo reikalų tarybos posėdis, tiksliau, – turėjo vykti. Kadangi nesusirinko kvorumas, klausimai aptarti, tačiau konkrečių sprendimų nepriimta.

Kritikos dėl atsainumo ir žiūrėjimo pro pirštus į posėdžių lankymą negailėjo ir tarybos pirmininkas, rajono mero pavaduotojas Edgaras Pilypaitis. Tai toli gražu ne pirmas posėdis, kuriame nedalyvauja daugiau negu pusė darbo grupei, komisijai, komitetui ar tarybai priklausančių asmenų.
 
Visgi nuspręsta trumpai aptarti kelis darbotvarkėje numatytus klausimus. Po Šakių jaunimo kūrybos ir sporto centro vėliava veiklą vykdančio Atviro jaunimo centro darbuotoja Gintarė Grockytė pristatė įstaigos darbą. Kadangi G. Grockytė neseniai pakeitė prieš tai dirbusią Juditą Beržvinskaitę, papasakojo, kaip sekasi. Anot G. Grockytės, centras sulaukia lankytojų, čia organizuojami įvairūs renginiai. Tiesa, mergina pasiguodė, kad renginiuose retai kada pasirodo ta jaunimo grupė, kuriai galbūt reikėtų jame dalyvauti – nemotyvuoti asmenys.

Naujoji projekto „Atrask save“ koordinatorė Eglė Tamulevičiūtė (dirba vietoje Kristinos Valaitytės – red.) susirinkusiems tarybos nariams trumpai pristatė, kaip sekasi įgyvendinti šį projektą. Mergina pasidžiaugė, kad per pastaruosius du mėnesius rado aštuonis asmenis, kurie panoro būti įtraukti į dalyvių sąrašą. Projektą „Atrask save“ vykdo Lietuvos darbo birža kartu su Jaunimo reikalų departamentu prie Socialinės apsaugos ir darbo ministerijos. 2015 m. rudenį visoje Lietuvoje pradėtas įgyvendinti projektas sėkmingai startavo ir mūsų savivaldybėje. Projektu siekiama padėti 15–29 m. nedirbantiems, nesimokantiems ir darbo biržoje neregistruotiems jaunuoliams, kuriems siūloma savanoriauti, integruotis į darbo rinką ar grįžti į ugdymo įstaigas.

Posėdyje dalyvavo su visais susipažinti ir save naujame amplua pristatyti panorusi buvusi Šešupės euroregiono turizmo informacijos centro vadovė Eglė Plančiūnienė, kuri šiuo metu dirba Marijampolės teritorinei darbo biržai priklausančiame Jaunimo darbo centre.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos