baneris leidinys

Praeitą savaitę vykusiame ekstremalių situacijų komisijos posėdyje aptarti pasiruošimo žiemos sezonui klausimai ir kitos aktualijos.

Rajono savivaldybės vyriausiasis specialistas civilinei saugai Gintautas Dabrišius susirinkusiems priminė, kad šaltajam metų periodui turime ruoštis visi. Anot jo, ypatingas dėmesys turi būti skiriamas vandentiekiui, keliams bei elektros tinklams.
 
VĮ „Marijampolės regiono keliai“ Šakių kelių tarnybos inžinierius Egidijus Mockevičius informavo, kad kelininkai pasiruošę šaltajam periodui, sandėlyje yra apie 800 tonų barstymo mišinio. Taip pat paruošta speciali mašina šlapiai druskai barstyti, jeigu staiga atšaltų ar pasnigtų. Pasak kelininkų, jau veikia ir žiemos tarnyba, kuri budi visą parą.

Posėdyje dalyvavęs UAB „Šakių vandenys“ direktoriaus pavaduotojas komercijai Ramutis Janarauskas, apžvelgdamas vandenviečių būklę, sakė, kad vandenviečių įrenginiai yra tinkamai apšiltinti.

AB „Lesto“ Šakių eksploatavimo tinklo grupės vadovas Rolanas Jočys patikino, kad elektros tiekimas vandenvietėse yra patikrintas ir veikia gerai. Anot jo, nutrūkus elektros tiekimui, yra numatyta galimybė prijungti generatorių, kuris teiktų elektrą vandenvietės siurbliams visą parą ir užtikrintų nenutrūkstamą vandens tiekimą vartotojams.

Susirinkime kalbėta, kad žmonėms svarbiausia išvengti gripo. Šakių rajono savivaldybės visuomenės sveikatos centro vyresnioji specialistė Genovaitė Rakauskienė paragino skiepytis ir informavo, kad kai kurių gyventojų grupėms skiepai yra nemokami. Iki šiol yra pasiskiepiję 57 rajono gyventojai.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti


Paskutinės naujienos

Reklama


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos