baneris leidinys

Socialinės paramos skyrius informavo, kad sklandžiai vykdoma būsto pritaikymo neįgaliesiems programa. Šiais metais gauta gerokai daugiau lėšų nei pernai, tad ir būsto pritaikymo darbai daug didesni.

Pasak Socialinės paramos skyriaus socialinės darbuotojos Editos Macevičiūtės-Orentienės, iš valstybės tikslinių dotacijų būsto pritaikymui buvo skirta apie 19 tūkst. eurų, savivaldybė pridėjo dar 8 tūkst. 700 eurų. Už šias lėšas rajone bus pritaikyti septyni būstai – po vieną Šakių, Kidulių, Lekėčių, Griškabūdžio, Sintautų bei du Kudirkos Naumiesčio seniūnijose. Faktiškai visiems neįgaliesiems pritaikomi vonios kambariai, keletui įrengiami keltuvai, dviem montuojami vandens valymo įrenginiai. Pernai iš valstybės buvo gauta 8 tūkst. 200 eurų, savivaldybė skyrė 6 tūkst. eurų. Būstai buvo pritaikyti šešiems asmenimis, tačiau, kaip dėmesį atkreipė E. Macevičiūtė-Orentienė, 2015 m. buvo atlikti daug smulkesni darbai nei šiemet.

„Nors šiais metais darbai tikrai stambūs, bet viskas vyksta sklandžiai ir tikimės, kad iki metų galo viskas bus sutvarkyta, būstai neįgaliesiems pritaikyti“, – sakė socialinė darbuotoja.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos