baneris leidinys

Lapkričio 18 d. rajono savivaldybės sudaryta komisija susitiko su UAB „Noragra“ vadove Dalia Litviniene dėl sugadinto kelio į Smilgių kaimą (Griškabūdžio sen.) atstatymo. Įmonės vadovė geranoriškai sutiko kelio duobes užpilti ir išlyginti.

Lapkričio pradžioje Smilgių kaimo gyventojai kreipėsi į Griškabūdžio seniūną Saulių Naumavičių ir pranešė apie sugadintą kelią, vedantį į minėtą kaimą. Kaltinimai sulaužius žvyrkelį krito ant greta įsikūrusios UAB „Noragra“ po to, kai sunkiasvore technika iš įmonės buvo vežamos į laukus srutos. Seniūnas kreipėsi į rajono savivaldybę dėl kelio sutvarkymo, šiuo klausimu buvo diskutuota seniūnų pasitarime, svarstyta net kreiptis į teismą. Po šio incidento laikinai savivaldybės administracijos direktoriaus pareigas einančiai Ingai Cibulskienei buvo pavesta sudaryti nuolatinę komisiją, kuri vertins vietinės reikšmės viešųjų kelių dangoms padarytą žalą. Minėta komisija lapkričio 10 d. nuvykusi į Smilgių kaimą apžiūrėjo sugadintą kelią ir nustatė, kad padaryta žala gali siekti 62 tūkst. eurų. Nors minėtos įmonės vadovė iš pradžių kategoriškai atsisakė tvarkyti kelią, lapkričio 18 d. visi susėdo prie derybų stalo. Pasak I. Cibulskienės, pokalbis buvo produktyvus, sutarta, kad UAB „Noragra“, kai tik oro sąlygos leis, kelio duobes užpils ir užlygins. Taip pat nuspęsta, kad minėta įmonė, prieš atlikdama panašius žemės ūkio darbus viešais keliais, apie tai informuos Griškabūdžio seniūną.

Tiesa, iš minėto susitikimo „Draugo“ korespondentė buvo išprašyta, tad kyla klausimas, ar tai, apie ką buvo kalbamasi prie apskrito stalo, yra taip slapta, ar savivaldybėje tiesiog trūksta demokratijos.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos