baneris leidinys

cibulskiene pavaduotoja
Nuotr. Laikinai administracijos direktoriaus pareigas einanti pavaduotoja Inga Cibulskienė sakė: priedai valytojoms bus mokami tol, kol savivaldybėje bus vykdomi remonto darbai.


Nuo lapkričio 1 d. buvo padidintos algos savivaldybėje dirbančioms valytojoms, tačiau tai nereiškia, kad ir kiti specialistai sulauks didesnių išmokų.
 
Laikinai administracijos direktoriaus pareigas einanti pavaduotoja Inga Cibulskienė sakė, kad priimtas sprendimas, kad trys savivaldybės administracijos pastatą valančios valytojos nuo lapkričio 1 d. gaus 30 proc. priedą prie algos. Finansine išraiška per du mėnesius tam reikės šiek tiek daugiau nei 1 tūkst. eurų (kartu su mokesčiais Sodrai)

„Šiuo metu administracijos pastatą valančių valytojų darbo krūvis tikriausiai didesnis nei dvigubas. Vyksta remonto darbai, daug dulkių, tvarkymo, tualetuose daug darbo, šveitimo“, – priedo skyrimo priežastis aiškino I. Cibulskienė.

Ji akcentavo, kad priedas yra laikinas, iki gruodžio 31 d. arba kol savivaldybėje baigsis remonto darbai. Vėliau bus grįžta prie buvusios algos bei buvusio darbo krūvio.

Laikinai administracijos direktoriaus pareigas einanti pavaduotoja teigė, jog šis sprendimas suderintas su Centralizuotos buhalterijos skyriumi ir patvirtinimas, kad lėšų pakanka, buvo duotas. Tad jeigu lėšų pakanka, ar didesnių algų gali tikėtis ir kiti specialistai? I. Cibulskienė kalbėjo, kad norinčių gauti didesnę algą visada yra, tačiau atlyginimai esą buvo peržiūrėti praėjusiais metais.

„Kol kas nėra jokių duomenų, kad dar kažkieno darbo krūvis būtų padidėjęs. Tad ir planų mokėti priedus nėra“, – sakė valdininkė.

Ji patikino, kad sužinoję, jog priedai numatyti valytojoms, jų pageidavo ir vairuotojai, tačiau kol kas to daryti esą nėra pagrindo.

„Tai, kad išėjo du vairuotojai iš savivaldybės, nereiškia, kad esamiems didėjo darbo krūvis. Tie, kurie išėjo, jie išėjo ir su transporto priemonėmis, ir su darbo krūviu. Neliko nei transporto priemonės, nei jų darbo, tad tuo remtis neina“, – sakė I. Cibulskienė ir pabrėžė: jei bus duomenų, jog kažkieno algos yra neadekvačiai mažos, šį klausimą spręs ne ji, o nuolatinis direktorius.

„Draugo“ inf.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

15

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

gustainiskiu namai

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos