baneris leidinys

kaunas ramunas
Nuotr. Ūkininkas Ramūnas Kaunas nuo šiol bus ir tarybos narys. Paskutiniajame posėdyje jo priesaiką priėmė Vyriausiosios rinkimų komisijos narė Irena Malinauskienė.


Gintarė MARTINAITIENĖ

Lapkričio 25 d. vykusio Šakių rajono savivaldybės tarybos posėdžio metu priesaiką davė naujas tarybos narys, politikos naujokas, ūkininkas Ramūnas Kaunas. Jis pakeis į Seimą patekusį bendrapartietį Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungos narį Kęstutį Smirnovą.

Priimti R. Kauno priesaikos į tarybos posėdį atvyko Vyriausiosios rinkimų komisijos narė Irena Malinauskienė. Prisiekęs gerbti ir vykdyti Lietuvos Respublikos Konstituciją ir įstatymus, sąžiningai atlikti visas savivaldybės tarybos nario pareigas ir susilaikyti nuo veiksmų, pažeidžiančių gyventojų teises ir viešuosius interesus, bei pasirinkęs priesaiką su žodžiais „Tepadeda man Dievas“ (galima rinktis tekstą be šios formuluotės), R. Kaunas gavo tarybos nario pažymėjimą, dalyvavo posėdyje, balsavo svarstomais klausimais.

Dirbti rajono taryboje 51-erių R. Kaunui galimybė atsirado po to, kai į Seimą pateko jo bendrapartietis K. Smirnovas. Tad jį pakeitęs R. Kaunas dirbs Švietimo, kultūros ir sporto bei Kontrolės komitetuose. Pats R. Kaunas patikino, kad politikoje yra visiškas naujokas ir nuomonę apie darbą taryboje turi tik iš spaudos. Visgi ne viskas čia jam patinka.

„Manau, kad tarybos nariai kartais užsiima visiškai menkaverčiais dalykais, noru parodyti save, bet ne atstovauti rinkėjams ir jų interesams. Apskritai reikia daugiau tolerancijos, vienas kito supratimo“, – sakė naujasis tarybos narys.

Po pirmojo posėdžio jis kalbėjo, kad darbas rajono taryboje jam yra naujas iššūkis, tačiau Lietuvos valstiečių ir žaliųjų sąjungai priklauso daugiau nei 10 m. ir yra ištikimas jų politinei ideologijai.

R. Kaunas yra šakietis, įsikūręs Girėnuose, kaip pats sako, ir seneliai, ir proseneliai yra iš šio krašto. Su žmona Ineta augina tris dukras, yra dažnas įvairių kultūrinių renginių rėmėjas. Pagal išsilavinimą yra agronomas, studijavęs ir Veterinarijos akademijoje. Apie 18 m. jis ūkininkauja, turi mišrų gyvulininkystės ir augalininkystės ūkį. Tad ūkis – stiprioji jo pusė ir būtent šioje srityje galėtų geriausiai save realizuoti. Ar norėtų dirbti ne Švietimo ir sporto, o kokiame kitame komitete, sako dar nesvarstęs.

„Pastaruoju metu viskas labai greitai vyksta. Reikia įsivažiuoti, pažiūrėti, o paskui matysime“, – sakė R. Kaunas.

Komentuoti

Apsaugos kodas
Atnaujinti

Prenumeruok E-laikraštį!

Reklama


traders-group

Esam Zanavykai


lietuva mes

esam zanavykai

Orai Šakiuose

Jei pageidaujate išsamesnės orų prognozės, paspauskite ant paveikslėlio.

Mūsų draugai

 

srtfondas

   

musu_laikas
 
 

 


Paskutinės naujienos


UAB "Daugtaškis" 2008-2016 Visos teisės saugomos